Новости от налоговой инспекции Славянска: режим работы на новогодние праздники и минимальная зарплата на 2017 год

налоговая3Режим роботи Центрів обслуговування платників Слов’янської ОДПІ (в т.ч.  Краснолиманського відділення Слов’янської ОДПІ) у святкові та вихідні дні:

 31 грудня 2016 року – робочий день (у режимі чергування) з 9 год. 00 хв. до 13 год.00 хв.
6 січня 2017 року - з 9 год. 00 хв. до 15 год.45 хв.
9 січня 2017 року - робочий день (у режимі чергування) з 9 год. 00 хв. до 18 год.00 хв.
1, 2, 7, 8 січня 2017 року – вихідні дні
Обідня перерва з 13 год.00 хв. до 13 год. 45 хв.

Слов’янська ОДПІ звертає увагу,

що мінімальна заробітна плата з 01 грудня 2016 року установлена в розмірі 1600 гривень, а з 01 січня 2017 року підвищення розміру мінімальної заробітної сягатиме 3200 гривень. А також, нагадала про необхідність поданням податкової декларації про майновий стан і доходи для реалізації права на податкову знижку за 2015 рік.

Декларація надається фізичними особами – платниками ПДФО до податкової інспекції за місцем свого проживання за новою формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 02.10.2015 №859.

Якщо платник податку до кінця податкового року, наступного за звітним, не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні податкові роки не переноситься.

 Новорічні подарунки від профспілкових організацій

Слов’янська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області повідомляє, що вартість святкових подарунків та квитків на новорічно-різдвяні заходи, які надаються профспілковими організаціями дітям членів профспілки, не оподатковується податком на доходи фізичних осіб.

При цьому, дитячі святкові подарунки, які надаються профспілковими організаціями дітям членів профспілки, не оподатковуються при виконанні наступних умов:

- такий подарунок містить лише кондитерські вироби та іграшки вітчизняного виробництва, а також фрукти незалежно від країни виробника;

- загальна вартість новорічного дитячого подарунка не перевищує 8 відсотків прожиткового мінімуму для працездатної особи на 1 січня звітного року.

У цьому році ця сума становить 110 грн. 24 коп.

Разом з тим, гранична вартість квитків на новорічні дитячі вистави, які надаються профспілковими організаціями дітям членів профспілки, для звільнення від оподаткування податком на доходи, не встановлена.

Отже, вартість квитків на новорічні дитячі вистави, які надаються профспілковими організаціями дітям членів профспілки, податком на доходи не оподатковується незалежно від вартості квитків.

Зазначена норми передбачена Законом України «Про звільнення від оподаткування грошових коштів, які спрямовуються на проведення новорічно-різдвяних свят для дітей та на придбання дитячих святкових подарунків» від 30.11.2000 р. №2117-ІІІ.

Цей Закон, як виняток з Податкового кодексу України, діє щорічно в період з 15 листопада поточного року до 15 січня наступного року.                      

                                                           Сектор організації роботи Слов’янської ОДПІ

Митники Донеччини видали майже півтори тисячі сертифікатів до країни ЄС

Протягом січня - листопада 2016 року Донецькою митницею ДФС видано 1484 сертифікати форми EUR.1  відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами. В середньому кожного місяця митницею видається 135 таких сертифікатів.

Найбільша кількість сертифікатів видана на товари, які експортовані до наступних країн ЄС:  Італія –311; Німеччина –267; Словаччина –192; Словенія – 147; Польща –142.

Аналіз експортних операцій  також свідчить про позитивну динаміку щодо зростання експорту до країн ЄС. Так у порівнянні з відповідним періодом 2015 року відсоток експорту до країн Європейського Союзу, від загального обсягу експорту,  по вартості збільшився на 2 %  або майже на 26 млн доларів.

 Податковою міліцією Донеччини ліквідовано підпільний цех з виготовлення сурогатного алкоголю

 Співробітниками податкової міліції Головного управління ДФС у Донецькій області спільно з працівниками Прокуратури Донецької області в рамках кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.3 ст.204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) припинено злочинну діяльність з незаконного виробництва фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів на потужностях підпільного цеху. В подальшому виготовлений фальсифікат реалізовували через торгівельну мережу м. Слов’янська та м. Краматорська.

За результатами проведених на місцях виготовлення, зберігання та реалізації фальсифікату обшуків співробітниками податкової міліції було вилучено лікеро-горілчаних виробів на загальну суму 230 тис. грн., з них:

  • 412 літрів фальсифікованих алкогольних напоїв у пластикових ємностях на суму 110 тис. гривень;
  • 378 літрів лікеро-горілчаних виробів у скляних пляшках на суму 120 тис. гривень.

Головним управлінням ДФС у Донецькій області продовжується проведення комплексу широкомасштабних організаційно-практичних заходів в рамках операції «Акциз-2016», направлених на постійний моніторинг ринку товарів даної групи та запобігання розповсюдження фальсифікату.

 За матеріалами оперативного управління ГУ ДФС у Донецькій області з початку року зареєстровано 91 кримінальне провадження

За січень-листопад 2016 року  за матеріалами співробітників оперативного управління

ГУ ДФС у Донецькій області зареєстровано 91 кримінальне провадження, з них 57 – за фактами ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах, 20 – реалізації фальсифікованих підакцизних товарів, 6 – спроби розкрадання бюджетних коштів, 3 – фіктивного підприємництва, 3 – легалізації (відмивання) коштів, отриманих злочинним шляхом, по 1  –  службового підроблення та  шахрайства.

В т.ч. за листопад зареєстровано 9 кримінальних проваджень, з них 6 – за фактами ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах, 2 - реалізації фальсифікованих підакцизних товарів, 1 - спроби розкрадання бюджетних коштів.

За кримінальними провадженнями за січень-листопад поточного року стягнуто до бюджету 10,6 млн грн, з них за закінченими кримінальними провадженнями – 2 млн грн, в т.ч. у листопаді стягнуто до бюджету за кримінальними провадженнями 1,4 млн гривень.

Спрямовано до суду з обвинувальним актом 11 кримінальних проваджень.

Митні платежі Донецької області поповнили держказну на 3,2 мільярда гривень

 З початку  2016 року  Донецькою митницею ДФС до Державного бюджету України спрямовано майже 3,2 млрд грн митних платежів. Окремо у  листопаді поточного року державна скарбниця поповнилась на 274 млн гривень.

Імпортерами, переважна більшість з яких являється і виробниками, у січні-листопаді 2016 року забезпечено значні надходження митних платежів до державного бюджету країни за рахунок  оформлення товарів, що ввозяться для власних виробничих потреб а саме:

вугілля кам’яне - 1 252,2 млн грн, або 39% від загальних перерахувань у держбюджет;

вогнетривкі матеріали та вироби – 445,4 млн грн, або 14% від загальних перерахувань у держбюджет;

кокс - 255,7 млн грн, або 8%, від загальних перерахувань у держбюджет;

інші метали та вироби з них - 237,2 млн грн, або 7,4%,  від загальних перерахувань у держбюджет;

промислове обладнання - 215,3 млн грн, або 6,8% від загальних перерахувань у держбюджет.

Постійна аналітична робота у напрямку контролю чистоти декларування, що проводиться в митниці, дозволила збільшити додаткові перерахування до державної казни більше ніж  на 220 млн грн, що майже на 65% або на 78 млн грн перевищує показник 2015 року. Тенденція зростання митних надходжень  в цьому напрямку  спостерігається протягом всього 2016 року.

 ГУ ДФС у Донецькій області

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: