У Слов’янську “Сильні громади” розкажуть як працювали депутати міськради протягом року

sessiya-gorsoveta-slavyansk-3У Слов'янську в понеділок, 26 грудня о 15.00 годині в платформі ініціатив "Теплиця" (вул. Василівська, 49) за сприяння Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) відбудеться публічна лекція, презентація та відкрите обговорення результатів першого року діяльності депутатів Слов’янської міської ради 7-го скликання за підсумками моніторингу руху «Сильні громади».

Взяти участь у заході організатори запрошують депутатів міської ради, представників громадських організацій, ЗМІ та керівництво міста.

 За підсумками першого року діяльності Слов’янської міської ради 7-го скликання було проведено аналіз діяльності депутатів міської ради Слов'янська на предмет відповідності стандартам демократії та чинного законодавства України, а саме: нормам Закону України «Про статус депутата місцевої ради», Регламенту Слов’янської міської ради 7-го скликання, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

"Рух «Сильні громади» має честь запросити Вас на публічну лекцію, презентацію та відкрите обговорення результатів першого року діяльності депутатів Слов’янської міської ради 7-го скликання «Стандарти демократії в роботі депутатів Слов’янської міської ради» за підсумками моніторингу руху «Сильні громади». Захід складатиметься з презентації показників діяльності депутатів Слов’янської міської ради 7-го скликання, які були отримані з офіційних запитів на публічну інформацію, а також з обговорення цих результатів", - говориться в офіційному прес-анонсі заходу.

Зокрема, аналізувалися такі показники як відвідуваність депутатми пленарних засідань сесій та депутатських комісій Словради, чи здійнюють депутати прийом громадян у визначений час, аналіз змісту депутатських звернень і запитів, проектів поданих депутатами рішень тощо.

Під час заходу кожному бажаючому депутату, представникові політичної партії чи громадської організації буде надано слово для коментарів та обговорення.

Додаткова інформація:

0507522521, Денис Бігунов

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: