У Слов’янську підвели підсумки спартакіади та призначили стипендії для спортсменів

121 грудня відбулось засідання координаційної ради з питань подальшого розвитку фізичної культури та спорту в місті Слов’янську.

Участь у нараді прийняли: заступник міського голови Юрій Підлісний, депутати Слов’янської міської ради Юрій Кононенко, Максим Флерко, Сегій Савченко, Сергій Пустовіт, начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Олександр Міщенко, декан факультету фізичного виховання Донбаського державного педагогічного університету Олександр Холодний; керівники комунальних спортивних закладів, спортивних клубів і громадських організацій, представники спорту ветеранів міста.

На порядку денному розглядали три основні питання:

  1. Про підведення підсумків міської спартакіади серед працівників підприємств, установ та організацій у 2016 році.
  2. Про призначення стипендій міської ради для провідних та перспективних спортсменів у 2017 році.
  3. Про хід виконання рішення міської ради від 20.04.2012 № 13-ХХV-6 «Про затвердження Цільової програми розвитку фізичної культури та спорту в м. Слов’янську на 2012-2016 роки» у 2016 році.

При проведенні підсумків міської спартакіади серед представників підприємств, установ та організацій, були нагороджені призери та переможці змагань.

2

Протягом року були проведені змагання з волейболу, шахів, баскетболу, настільного тенісу, міні-футболу та бадмінтону.

За найбільшою кількістю набраних очок 1 місце у міській спартакіаді 2016 року серед представників підприємств, установ та організацій завоювала команду ПАТ «Бетонмаш», на другому місці колектив ТОВ «Тіара», бронзовими призерами став колектив ПАТ «Слов’янський машинобудівний завод».

Заступник міського голови Юрій Підлісний вручив грамоти керівникам підприємств за зайняті призові місця.

По другому питанню члени координаційної ради розподіляли стипендію міської ради для провідних та перспективних спортсменів міста на 2017 рік.

З 43 поданих кандидатур на здобуття стипендії, за результатом голосування членів координаційної ради, було обрано 28 спортменів (16 олімпійські види спорту, 8 - неолімпійські види спорту, 4 спортсмена з інвалідністю).

Відповідно до результатів участі у змаганнях протягом 2016 року та здобутих результатів, спортсмени у 2017 році будуть отримувати від 400 до 1600 гривень на місяць.

3

Загалом фонд стипендії міської ради для провідних та перспективних спортсменів Слов’янська на 2017 рік складає понад 207 тисяч гривень

По третьому питанню члени координаційної ради прийняли до відома інформацію начальника відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Олександра Міщенка «Про хід виконання рішення міської ради від 20.04.2012 № 13-ХХV-6 «Про затвердження Цільової програми розвитку фізичної культури та спорту в м. Слов’янську на 2012-2016 роки» у 2016 році».

Загалом, учасники координаційної ради визнали роботу профільного відділу задовільною а також рекомендували  клопотати перед міською радою про збільшення фінансування на проведення міських спортивних заходів та на відрядження слов’янських спортсменів на обласні, Всеукраїнські та міжнародні змагання.

 

4
0

Эта запись была размещена в рубрики: