Віфлеємський вогонь пластуни зі Слов’янська хочуть рознести по усій Донецькій області

Віфлеємський вогонь 1Пластуни зі Слов’янська передали Віфлеємський вогонь до Донецької облдержадміністрації. Діти-скаути привезли його зі Слов’янська та мають намір рознести по усій області.

Традиція поширення Віфлеємського вогню пластунами існує вже багато років у різних країнах та знов набуває популярності в Україні, повідомляє Департамент інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації Його привозять з самого Віфлеєма до Києва або до Польщі, звідки він потрапляє до усіх куточків країни.

«Ця традиція вже багато років існує на Східній Україні, коли пластуни передають Віфлеємський вогонь. Ми кожного року приносимо його до церков, дитячих будинків, лікарень, державних установ та передаємо усім бажаючим. Цей вогонь – це символ миру, що на сьогоднішній день найбільш актуально», – зазначила керівник організації «Пласт» у місті Слов’янськ Марина Шелудешева.

У планах пластунів рознести вогонь у більшість міст Донецької області та передати його українським воїнам на лінію розмежування та у передові частини.

«Такі церемонії дуже важливі зараз, адже це давня українська традиція. Пластуни дійсно виховують патріотів, українців – захисників своєї вітчизни. В ці важкі часи це дуже важливо для всіх нас», – зазначив перший заступник голови Донецької ОДА Євген Вілінський.

Віфлеємський вогонь 2 Віфлеємський вогонь

3
0

Эта запись была размещена в рубрики: