Фокус-група підприємців збереться у “Вільній хаті” Краматорська для ділової дискусії

предпрУ березні 2017р. Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) планує проведення бізнес-форуму у м. Маріуполь. Основною ідеєю бізнес Форуму є започаткування дискусії, що стане передумовою для створення середовища, що сприятиме розвитку малого та середнього бізнесу в Східному регіоні. До дискусії планується залучити провідних експертів галузі розвитку бізнесу в Україні та експертів із за кордону.

До участі в Форумі буде запрошено: локальний бізнес, представників громадськості, лідерів громадської думки, представників Міністерства економічного розвитку та торгівлі та експертів в сфері розвитку бізнесу. Ми переконані, що малий та середній бізнес можуть стати основою для зміцнення нашої економіки та формуванню сильного середнього класу в Україні.

Для того, щоб зробити Форум максимально корисним для представників локального бізнесу нам важливо розуміти його запити та потреби. У зв’язку з цим всі бажаючі піприємці запрошуються для участі у фокус-групі для визначення потреб локального бізнесу у Краматорська та Слов’янська.

Фокус-група відбудеться 27 грудня о 18:00 за адресою: вул. Двірцева 28, у приміщенні платформи ініціатив «Вільна Хата». Сподіваємось, що Ви зможете взяти участь у цьому заході. Для нас Ваша участь у спільній дискусії буде великою цінністю. Коротко про організаторів заходу: Львівська бізнес-школа (LvBS) УКУ є однією з найпопулярніших та найпрестижніших в Україні.

Місія школи – сприяти формуванню відповідальних підприємців та підприємиць, котрі мають чітку візією та цінності та створення в Україні динамічного відкритого бізнес-середовища. LvBS позиціонує себе як провідна бізнес-школа у сфері бізнес-інновацій в Україні та Центрально-Східній Основні освітні напрямки школи - інновації, лідерство, молодіжне та жіноче підприємництво, сімейний бізнес, ІТ.

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: