Запрошуються підприємці регіону: сніданок з Львівською бізнес школою та зустріч з фокус-групою у Краматорську

бизкк

Світлана Бугай – бізнес-тренер, консультант, ТоР-фасилітатор. Має понад 8 років тренерської та консультаційної практики. Основна спеціалізація: наставництво і коучинг, тренінг для тренерів, особиста ефективність, бізнес-комунікації, управління проектами, лідерство. Окрім цього має понад 15 років досвіду у сфері продажу логістичних послуг у компаніях ТОВ «Орлан Транс Груп» і «Raben Ukraine». Загальний управлінський досвід – понад 9 років.

Lviv Business School (LvBS) запрошує на бізнес-сніданок у Краматорську (Донецька область) з відомою українською бізнес-тренеркою, ТоР-фасилітатором та викладачкою LvBS Svetlana Bugay. Тема зустрічі: «Лідерство в період змін».

Бізнес-сніданок відбудеться у межах проекту «Лідерство та управління змінами», що здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії посольства США в Україні. Його учасниці зможуть подискутувати про роль жінки-лідерки в сучасному суспільстві та надихнутись на подальше творення гармонійного особистого та професійного життя.

Час зустрічі: 9:30, вівторок, 27 грудня.
Місце зустрічі: м. Краматорськ, вул. Двірцева 28, Платформа ініціативВІЛЬна ХАта.
Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації:https://goo.gl/44uGgj
Контактна особа: Liudmyla Kryzhanovska, lkryzhanovska@lvbs.com.ua, + 38 (067) 67 566 08.

Довідка. Львівська бізнес-школа #LvBS є однією з найпопулярніших та найпрестижніших в Україні. Місія школи – сприяти формуванню відповідальних підприємців та підприємиць, котрі мають чітку візією та цінності та створення в Україні динамічного відкритого бізнес-середовища. LvBS позиціонує себе як провідна бізнес-школа у сфері бізнес-інновацій в Україні та Центрально-Східній Основні освітні напрямки школи – інновації, лідерство, молодіжне та жіноче підприємництво, сімейний бізнес, ІТ

0
1

Эта запись была размещена в рубрики: