Отримайте допуск: Якщо ви працюєте з пестицидами і агрохимікатами у Слов’янському районі

пестПро необхідність одержання допуску (посвідчення) на право роботи з пестицидами і агрохімікатами у Словянському районі

Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області нагадує особам, діяльність, яких пов’язана з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами, а також працівникам підприємств, установ та організацій, фізичним особам-підприємцям, що організовують виконання таких робіт, про необхідність одержання допуску (посвідчення)  на право роботи із зазначеними препаратами (далі - допуск), до початку сільськогосподарських робіт

Підставою для видачі допуску є посвідчення про проходження спеціальної підготовки з питань безпечного виконання роботи з пестицидами і агрохімікатами та медична книжка з висновком медичної комісії про відсутність у особи протипоказань за станом здоров’я (відповідно до постанови КМУ від 18 вересня 1995 р. № 746).

«Підприємці, установи, організації усіх форм власності та громадяни зобов’язані у сфері захисту рослин допускати до робіт, пов’язаних із транспортуванням, зберіганням, застосуванням засобів захисту рослин, їх торгівлею, лише тих осіб, які пройшли спеціальну підготовку, та мають на те відповідне посвідчення і допуск, що видаються центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері захисту рослин, щороку» - зазначено в п. 2.ст. 18 Закону України «Про захист рослин».
Відповідно до постанови КМУ від 10 вересня 2014 р. № 442 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади» та Положення, затвердженого постановою КМУ від 02 вересня 2015 р. № 667.

Зважаючи на вищевикладене, довожу до відома, що допуски та посвідчення видаються посадовими особами управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області. З питань отримання допусків звертатися за адресою : м. Словянськ, Новосодівська площадка 1, корпус 2.

Нагадую про те, що відповідальність за порушення законодавства у сфері захисту рослин несуть особи, винні у непроходженні спеціальної підготовки та неотриманні відповідного допуску та посвідчення на право проведення робіт, пов’язаних з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею засобів захисту рослин, що тягне за собою дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову відповідальність згідно із Законом України «Про захист рослин».

Управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби в Донецькій області

Головний спеціаліст відділу за обігом засобів захисту рослин
Крупка І.М.

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: