Учасники «Ліги майбутніх поліцейських» Слов’янська створили власний «Англійський клуб»

На урочистому відкритті клубу, який відтепер функціонуватиме на базі центральної бібліотеки, «лігівці» продемонструвати свої таланти. Творча молодь представила театралізовані номери, жартівливі пародії та мотиваційні  відео. які виконувались виключно англійською.

Під час змін і реформ наша країна переходить на нову сходинку свого розвитку. Українці змінюють своє ставлення до багатьох речей, бо дуже зацікавлені в подальшому прогресі держави. Знання англійської мови для деяких громадян стає нормою існування в прогресивному суспільстві, невід’ємною частиною життя.

Йдучи в ногу з часом, молодь з “Ліги Майбутніх Поліцейських” міста Слов'янська усвідомлює як важливо володіти англійською мовою, аби максимально використовувати всі свої можливості. учасників Ліги у всіх починаннях підтримує старший інспектор Слов’янського відділу поліціі Марина  Шевченко, яка й наполягла на вдосконаленні знань іноземної мови. А резервний центр "Вікно до Америки" спільно з центральною бібіліотекою міста Слов'янська надали лігівцям можливість вивчати англійську мову. Волонтери Карина Курінна і Наталя Годунова погодилася допомогти молоді у цій непростій справі.

Так й народився англійський клуб з учасників Ліги, якому дали символічну назву "Future police".  Провівши кілька занять з вивчення мови, лігівці та їх викладачі краще пізнали один одного й навіть змогли подружитись.

- Ми дуже горді, що в нашому місті є такі цілеспрямовані, впевнені в собі, та спраглі до знань дівчата і хлопці, - підвела  підсумок заходу викладач англійської мови Карина Курінна за дружнім чаюванням, - нам подобається бачити блиск в ваших очах, від праці з вами ми отримуємо велике задоволення.

LigaKlub (1) LigaKlub (2) LigaKlub (3) LigaKlub (4) LigaKlub (5) LigaKlub (6) LigaKlub (7) LigaKlub (8) LigaKlub (9)

Слов’янський відділ поліції Донецької області

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: