У Слов’янську відбулася першість міста зі спортивної гімнастики. Фото

Спортивная_гимнастика_01

Спортивная_гимнастика_0219 грудня, у спортивному залі комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа м. Слов’янська» відбулася першість м. Слов’янська зі спортивної гімнастики, присвячена святкуванню дня Святого Миколая.

Участь у змаганнях взяли вихованці відділення гімнастики 2008-2011 р.н. (тренери: Шелудешева М.В., Шаповалов М.К., Живолуп С.М.).

Перед початком змагань учасниць привітав начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Олександр Міщенко та побажав всім учасницям успішно виступити на змаганнях, а також підкреслив значущість спортивної гімнастики для спортивного руху м. Слов’янська.

Загалом участь у змаганнях прийняли 15 дівчат, які змагалися між собою на гімнастичних снарядах: опорний стрибок, вільні вправи, колода, різновисокі бруса. Всі учасники показали високий рівень своїх досягнень та здобутих навичок.

Для підвищення рівня мотивації до подальших занять гімнастикою у спортивній школі, покращення результатів та досягнення нових вершин були визначені та нагородженні найкращі спортсменки у своїх вікових категоріях.

Переможці та призери змагань були нагороджені почесними грамотами, медалями, та цінними подарунками,  а всі учасниці отримали солодкі подарунки.

Спортивная_гимнастика_03 Спортивная_гимнастика_05 Спортивная_гимнастика_06 Спортивная_гимнастика_07 Спортивная_гимнастика_08 Спортивная_гимнастика_09 Спортивная_гимнастика_10 Спортивная_гимнастика_11 Спортивная_гимнастика_12

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: