Із святом вас, наші ветерани! Слов’янські поліцейські привітали колишніх співробітників свого підрозділу. Фото

SlavVetera (06)
У музеї Слов’янського відділу поліції зібрались ветерани правоохоронних органів, які несли тут службу на різних посадах. Кожен з них свого часу віддавав загальній справі всі свої сили та енергію, ризикував життям та здоров’ям, присвятивши цій важкій роботі практично все своє зріле життя.

20 грудня вперше відзначається День вшанування пенсіонерів та ветеранів системи МВС та національної поліції України. Це зовсім молоде, але дуже потрібне свято. Вшановувати ветеранів органів внутрішніх справ, які все своє життя стояли на захисті громадян, сьогодні необхідно як ніколи.

SlavVetera (01)Начальник підрозділу Сергій Альошин привітав всіх гостей зі святом, розповів про сьогодення Слов’янської поліції, про роботу із розкриття злочинів та превентивній діяльності сучасних правоохоронців. Він відмітив, чим сьогодні «живуть» молоді спеціалісти, як проходить їх виховання та загартування у важких умовах сьогодення.

Кожен з ветеранів МВС розповів про свою історію свого життя та особливості служби у той чи інший період часу - у багатьох вона починалась ще за радянських часів, а завершувалась вже у період незалежності України.

На зустрічі були присутнє й саме молоде покоління - «Ліга майбутніх поліцейських». Підлітки, дехто з яких вже твердо вирішив надіти погони правоохоронця, із цікавістю слухали ветеранів та задавали різні питання. Їх дуже цікавило, як «служилося» тридцять чи сорок років тому – у країні, про яку вони знали тільки із розповідей дорослих.

Так склалось у нашій системі, що мудрість старшого покоління та ініціатива молоді є важливою складовою успіху, - зазначив наприкінці зустрічі полковник поліції Альошин,  - досвід та знання, а також цінні рекомендації ветеранів, дозволяють молодим співробітниками органів їм як найшвидше набиратись потрібного досвіду та більш ефективно вирішувати серйозні службові завдання.

SlavVetera (03) SlavVetera (04) SlavVetera (05) SlavVetera (07) SlavVetera (08) SlavVetera (09) SlavVetera (10) SlavVetera (11) SlavVetera (13) SlavVetera (14) SlavVetera (15) SlavVetera (17)

Слов’янський відділ поліції Донецької області

4
0

Эта запись была размещена в рубрики: