Жительку Слов’янська, яка кинула своїх дітей у холодній будівлі, слов’янські правоохоронці знайшли у Костянтинівці

mamashaПравоохоронці встановили, що 24 – річна мати двох дітей поїхала до подруги у Костянтинівку, де три дні святкувала день народження. У цей час її діти знаходились вдома без належного нагляду. Тепер на жінку чекає кримінальна відповідальність та можливе позбавлення батьківських прав.

Завдяки проведеним оперативно-розшуковим заходам, співробітники Слов’янської поліції розшукали мешканку селища Семенівка, дітей якої було госпіталізовано вчора увечері. Медики визначають дуже занедбаний стан дітей: вони недоглянуті, одягнуті у брудний одяг та мають ознаки недоїдання.

Як з’ясувалось згодом, до такого стану малеч довів «розгульний» спосіб життя їх матері. Поліцейським жінка пояснила, що залишила вдома хворих дітей із досить «поважної» за її думкою причини – ще у п’ятницю вона поїхала до подруги на день народження й безтурботно провела у неї три дні. Весь цей час дівчаток як могли годували сусідки, вони ж намагались топити піч, але більшість часу у кімнатах було досить прохолодно.

Жінка вже два рази притягувалась до відповідальності за неналежне виконання своїх обов’язків щодо виховання дітей згідно Кодексу України про Адміністративні правопорушення. Цього разу на неї чекає вже кримінальна відповідальність.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 166 Кримінального кодексу України «Злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування». Жінці загрожує обмеження волі на строк від двох до п'яти років або її позбавлення на той самий строк.

Поліція активізувала роботу щодо захисту прав дітей. Поки батьки зайняті вживанням алкоголю чи влаштуванням особистого життя, малеча не має елементарних умов для життя, голодує та потрапляє у небезпеку. Цього року правоохоронці виявили більше 400 таких родин, де виховуються понад 800 дітей.

З початку року поліцейські Донецької області притягнули до адміністративної відповідальності 894 батьків, які ігнорували потреби своїх дітей і самоусунулися від їх виховання.

 Поліція звертається до громадян.  Якщо поруч із вами проживають неблагонадійні сім’ї, в яких діти виховуються у неналежних умовах, не будьте байдужими, повідомляйте про такі випадки за телефоном «102» або на «гарячу лінію» ГУНП Донецької області «‎0-800-505-102» чи лінію інтернет- зв’язку з населенням: dovira.dongumvs@gmail.com.

Слов’янський відділ поліції Донецької області

0
1

Эта запись была размещена в рубрики: