У день Святого Миколая поліцейські Слов’янська та Лиману відвідали знедолених дітей

Nik (11)
Співробітники Слов’янського відділу та Лиманського відділення поліції разом іх учасниками «ліги майбутніх поліцейських» відвідали вихованців міських соціально-реабілітаційних центрів. Малечі отримали власноруч виготовлені подарунки та солодощі.

Nik (10)
 Відомо, що людина, якій адресовано виготовлений власноруч подарунок, обов’язково відчує теплі почуття, адже такі речі - буквально світяться зсередини. Учасники “Ліги Майбутніх поліцейських” Слов'янська вирішили подарувати частинку своєї любові, уваги та душевної теплоти діткам, які в наступний час виховуються в “Центрі соціально-психологічної реабілітації”.

Nik (06)Nik (05)

А допомогти учасникам  Ліги погодилась викладач “Центру дитячої та юнацької творчості” Людмила Мозгова, залюбки провівши для лігівців майстер-клас. Учасники Ліги з великим задоволенням вчилися майструвати власноруч символи охорони щастя, добробуту й сімейного затишку. Їм дуже хотілось надати знедоленим дітям допомогу, компенсувати для них брак любові та уваги, яку вони не можуть отримати від своїх рідних.

Nik (02)

На день Святого Миколая виготовлені «лігівцями» янголятка прикрасили новорічну ялинку у центрі соціально-психологіної реабілітації для дітей м. Слов’янська. У даному закладі мешкає 31 дитина, які потрапили сюди з сімей, що проживали у неблагополучних умовах.

Nik (03)

Від імені начальника Слов’янської поліції Сергія Альошина найтепліші привітання дітям передали співробітники підрозділу. Гості побажали малюкам здоров’я та вдачі, буди слухняними та досягти в житті всіх своїх цілей.

Nik (04)

У цей час лиманські поліцейські аналогічний заклад, розташований у їх місті. Разом із директором центру вони принесли дітям солодощі та фрукти. Як і справжні «святі Миколаї», правоохоронці залишили свої подарунки малечам під час сну – у деяких з них як раз був «тихий час».

Nik (09)

Слов’янський відділ поліції Донецької області

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: