Грубих порушень публічного порядку під час виборів у Слов’янському районі не допущено

О 20.00 у регіоні закрилися виборчі дільниці. Протягом всього виборчого процесу, який тривав 18 грудня на території міста Миколаївки та громади поліція здійснювала охорону публічного правопорядку. Всього було зафіксовано 6 звернень громадян стосовно порушень на виборах. Правоохоронці продовжують нести службу у посиленому режимі.

Всього у Слов’янському  районі працювали 10 виборчих дільниць, де виказати своє волевиявлення стосовно обранців у місцу раду змогли близько 50% мешканців Миколаївської об’єднаної громади. За тим, аби виборчий процес відбувався без правопорушень, стежили співробітники ГУНП Донецької області та Словянського відділу поліції.

Протягом дня до поліцейських звернулись 6 громадян, які повідомили про виявленні ними порушення – спробу нанести тілесні ушкодження, підкуп голосів, повідомлення стосовно неправомірних дій членів виборчої комісії тощо. Всі звернення надходили з двох виборчих дільниць. За всіма фактами проводить перевірка.

Нагадаємо, у зв’язку із виборами до місцевих рад у трьох районах області територіальні підрозділи поліції було переведено на посилений варіант несення служби. Окрім того, аби попередити дестабілізацію оперативної обстановки та допомогти здійснювати охорону публічного порядку на північ області прибув спецпідрозділ ГУНП в Донецькій області. За його допомогою було посилено контроль на блокпостах, автошляхах та вулицях населених пунктів.

Очільник поліції Донеччини В’ячеслав Аброськін особисто перевірив, як поліцейські несли службу у населених пунктах, де проходили вибори. Правоохоронці несли  службу в посиленому режимі до самого ранку.

Нагадаємо, станом на 14:00 18 грудня у Миколаївці проголосували лише 30% виборців.

VibNik 3-2 VibNik 3-3 VibNik 3-4 VibNik 3-5 VibNik 3-6 VibNik 3-7 VibNik 3-8

Відділ комунікації поліції Донецької області

 

3
0

Эта запись была размещена в рубрики: