Станом на 13.00 у Миколаївці поліцейські зафіксували 5 звернень громадян


vibor2-1 Щодо порушень виборчого процесу до правоохоронців 5 разів звертались мешканці у Слов’янському районі. За всіма зверненнями тривають перевірки.

У місті Миколаївка Слов’янського району до правоохоронців звернулася жінка, яка повідомила, що голова виборчої комісії перешкоджає їй здійснювати спостереження за виборчим процесом.

На іншій дільниці у тому ж місті до поліції звернувся представник виборчої комісії з повідомленням, що місцева мешканка, 1940 року народження, виказує бажання разом із членами виборчої комісії ходити по домівкам та спостерігати за виборчим процесом.

vibor2-2

Ще 2 звернення зафіксовані у Бахмутському районі. Так, у селі Парасковіївкадо поліції надійшло повідомлення, що один із  членів комісії незаконно здійснює свою діяльність. Виїздом слідчо-оперативної групи було встановлено, що голова виборчої комісії на дільниці вже здійснив заміну членів комісії згідно з діючим законодавством. Комісія відновила свою роботу у повному складі. Наразі правоохоронці встановлюють всі обставини події.

У селі Яковлівка Бахмутського району до поліції надійшло повідомлення, що один із кандидатів на виборах підвозить мешканців на дільницю на транспортному засобі, яке належить його підприємству. Наразі слідчо-оперативна група встановила, що голова виборчої комісії звернувся до цього підприємства з проханням виділити транспорт для мешканців, які не можуть самостійно дістатися на дільницю. Факт внесений в Журнал Єдиного обліку. Проводиться перевірка.

vibor2-3

Ще одне звернення громадян до поліції зафіксовано у Костянтинівському районі.

За всіма фактами проводиться перевірка.

Нагадаємо, сьогодні у трьох районах області проводяться місцеві вибори. Так, у Слов’янському районі діють 1 територіальна виборча комісія і 9 дільничних комісій, у Бахмутському – 18 дільниць, у Костянтинівськомурайоні – 17. На всіх дільницях охорону публічного порядку здійснюють правоохоронці.

Відділ комунікації поліції Донецької області

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: