Новости налоговой инспекции Славянска: закончили предпринимательство – уплатите единый налог

налоговая1У разі припинення підприємницької діяльності – сплатіть єдиний внесок

У разі державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичні особи – підприємці (далі – ФОП) зобов’язані подати самі за себе Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску, де останнім звітним періодом є період з дня закінчення попереднього звітного періоду до дня державної реєстрації припинення підприємницької діяльності.

ФОП позбавляється статусу підприємця з дати внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань запису про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності.

Підприємці, які обрали загальну систему оподаткування без використання праці найманих працівників, нараховують ЄСВ у розмірі 22 % на суму доходу (прибутку), отриманого від їх діяльності, що підлягає обкладенню податком на доходи фізичних осіб. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску за місяць, у якому отримано дохід (прибуток) та більшою максимальної величини бази нарахування ЄСВ.

Суб’єкти господарювання, які обрали спрощену систему оподаткування без використання праці найманих працівників, нараховують єдиний внесок у розмірі 22 % на суму, визначену такими платниками самостійно, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску та не менше розміру мінімального страхового внеску.

Таким чином, у разі припинення підприємницької діяльності ФОП зобов’язані подати Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску і сплатити ЄВ за останній звітний період до дня державної реєстрації припинення підприємницької діяльності.

Для неприбуткових установ Слов’янської ОДПІ 13.12.2016 року проведено

«гарячу лінію»

З усіма бажаючими цього разу спілкувався начальник відділу адміністрування податку на прибуток, екологічного податку, рентної плати, та місцевих податків управління податків і зборів Слов’янської ОДПІ Грунський І.В.

Пропонуємо до уваги відповіді  на найактуальніші із запитань, з якими звертались під час проведення сеансу «гаряча лінія».

Де на офіційному веб-порталі ДФС можна ознайомитися з Реєстром неприбуткових установ та організацій?

З Реєстром неприбуткових установ та організацій можна ознайомитись на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України за посиланням: https://cabinet.sfs.gov.ua/cabinet/faces/public/reestr.jspx .

Інформація з реєстрів ДФС оприлюднюється у відкритій частині електронного сервісу «Електронний кабінет платника (оновлена версія)» у вкладці «Реєстр неприбуткових організацій та установ» за посиланням: Головна /Електронний кабінет платника/ Інформація з реєстрів/ Реєстр неприбуткових установ та організацій.  Користувач має можливість завантажити, зберегти та роздрукувати оприлюднену інформацію.

- Як здійснюється реєстрація неприбуткових організацій та установ контролюючими органами?

Для включення до Реєстру неприбуткова організація повинна подати до контролюючого органу реєстраційну заяву за формою 1-РН згідно з додатком 1 до Порядку і засвідчені підписом керівника або представника такої організації та скріплені печаткою (за наявності) копії установчих документів неприбуткової організації, а житлово-будівельні кооперативи також засвідчені підписом керівника або представника такого кооперативу та скріплені печаткою (за наявності) копії документів, що підтверджують дату прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом житлового будинку та факт спорудження або придбання такого будинку житлово-будівельним (житловим) кооперативом.

За результатами розгляду реєстраційної заяви та документів, що додаються до неї, в місячний термін з дня їх отримання контролюючим органом, а саме робочою групою по перереєстрації неприбуткових установ, створеної Тульчинським відділенням Немирівської ОДПІ, приймається рішення про: включення, повторне включення, відмову у включенні неприбуткової організації до Реєстру;  виключення неприбуткової організації з Реєстру; зміну ознаки неприбутковості.  Відповідне рішення за формою згідно з додатком 2 до Порядку готується у двох примірниках, один з яких надається неприбутковій організації, а другий залишається в контролюючому органі.

- До якого терміну  необхідно подати документи для перереєстрації  неприбуткової  установи?

Організації та установи, які мають намір зберегти статус неприбутковості, повинні до кінця року привести у відповідність до вимог Податкового кодексу свої статутні документи та надати копії цих документів до органів ДФС за місцем реєстрації не пізніше 31 грудня 2016 року. Неприбуткові організації та установи, які до 1 січня 2017 року не приведуть свої установчі документи у відповідність з вимогами, встановленими п. 133.4 ст. 133 Кодексу, та не нададуть копії таких документів до ОДПІ, будуть виключені після 1 січня 2017 року контролюючим органом з Реєстру неприбуткових установ та організацій.

- Який термін подання звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації з 2016 року?

Неприбуткові підприємства, установи та організації, що відповідають вимогам, встановленим у п.п. 133.4.1 п. 133.4 ст. 133 Податкового кодексу України та внесені контролюючим органом до Реєстру неприбуткових установ та організацій, звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації  за звітний рік подають протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного року.

Обговорення проблемних питань на зустрічі з бізнесом у Слов’янської ОДПІ

15 грудня 2016 року в приміщенні Слов’янської ОДПІ відбулася зустріч заступника начальника інспекції Ольги Мацуки з представниками місцевої бізнес-спільноти. Приводом стало обговорення проблемних питань, які виникають у суб’єктів господарювання під час надання звітності щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів.

Ольга Мацука наголосила, що сьогодні робота податківців спрямована на розвиток партнерських стосунків з громадянами та бізнесом, зниження фіскального навантаження, якісне обслуговування платників податків, удосконалення та розширення електронних сервісів, тощо. «Взаємовідносини між владою та підприємцями повинні будуватися на основі взаємоповаги та довіри, конструктивності та готовності до діалогу. Тільки за таких умов Україна стане багатшою та міцнішою», -  зазначила керівник.

Представники бізнесу поділилися своїми проблемними питаннями,  взяли активну участь в обговоренні новацій законодавства та висловили сподівання, що реформування податкової системи та зміни до Податкового кодексу України сприятимуть стабілізації діяльності суб’єктів господарювання та економічної ситуації в країні.

В процесі діалогу, учасники зустрічі отримали відповіді на низку найактуальніших питань в частині обчислення кількості, в одиницях виміру при заповненні звіту № 1-РА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі»,  № 1-РТ «Звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у роздрібній мережі» та порядку округлення показників при заповненні цих звітів, виправлення помилок, які були допущені при заповненні звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та інші.

В ході зустрічі Ольга Мацука зазначила, що робота податківців сьогодні спрямована на розвиток якісного обслуговування платників податків та розширення електронних сервісів, які постійно вдосконалюються. Наразі до послуг платників існує близько сорока сучасних електронних сервісів, які забезпечують дистанційне спілкування громадян і представників бізнесу з фахівцями фіскальних органів. Тобто, кожен з суб’єктів господарювання може обрати для себе зручний формат звітування в електронному вигляді, який заощадить робочий час.

На завершення учасники зустрічі дійшли висновку про необхідність підтримки постійного діалогу. Це дає можливість не лише вирішити проблемні питання, але й узгоджувати позиції щодо вдосконалення чинного законодавства та механізмів адміністрування податків і зборів.

                                                                       Сектор організації роботи Слов’янської ОДПІ

Головне управління ДФС у Донецькій області доводить до відома суб’єктів господарювання

З питань щодо переміщення товарних вантажів, що належать до компетенції органів Державної фіскальної служби України, можна звернутись з 9 до 18 години за телефоном «гарячої лінії»  0996054247, а також на електронну адресу donetsk-ato@sfs.gov.ua із зазначенням П.І.Б. керівника та коду ЄДРПОУ суб’єкту господарювання, контактних телефонів.

Донецька митниця ДФС: порушники митних правил сплатили на 60% більше штрафних санкцій, ніж торік

З початку 2016 року Донецькою митницею ДФС виявлено та задокументовано 56 порушень митних правил, що на 58% більше, ніж за відповідний період минулого року (33 порушення за 2015 рік). Із загальної кількості справ у 18 випадках вилучено предмети правопорушень на загальну суму майже 120 тис. гривень. На розгляд до суду направлено 18 справ про порушення митних правил на суму більше 900 тис. гривень.

Як повідомлялось раніше, співробітниками митниці під час проведення посилених заходів митного контролю в міжнародному пункті пропуску «Маріупольський морський торговельний порт» виявлено факт незаконного ввезення на митну територію України капітаном судна наркотичного засобу «Трамадол». У зв’язку з цим митницею складено протокол про порушення митних правил за ст. 472 Митного кодексу України (недекларування товарів, що переміщуються через митний кордон України). Наркотичний засіб тимчасово вилучено до прийняття судом рішення по справі.

Митницею продовжується спільна з правоохоронними органами Донецької області робота у напрямку протидії порушенням митного законодавства України. Так, за звітний період проведено 19 спільних заходів, що в 4 рази більше, ніж за відповідний період 2015 року. Внаслідок проведеної роботи виявлено 17 порушень митних правил з реально вилученими предметами на суму майже 35 тис. гривень.

В результаті аналітично-пошукової роботи  у період з січня по листопад 2016 року  Донецькою митницею ДФС до митних органів країн СНД, ЄС та Грузії направлено 10 запитів з метою перевірки достовірності відомостей, зазначених у документах, які надавались суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності під час здійснення митного оформлення товарів.

В рамках проведення операції «Рубіж-2016» співробітниками Донецької митниці ДФС виявлені ознаки кримінального правопорушення, скоєного посадовими особами суб’єкта зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД). За результатами опрацювання відповіді митних органів Республіки Грузія на запит митниці стосовно перевірки законності митного оформлення товарів встановлено обставини, що можуть свідчити про привласнення бюджетних коштів посадовими особами суб’єкта ЗЕД протягом 2016 року. За даним фактом Прокуратурою Донецької області до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про кримінальне правопорушення за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України. На теперішній час здійснюється кримінальне провадження.

До Державного бюджету протягом одинадцяти місяців 2016 року перераховано майже 260 тис. грн штрафних санкцій за порушення митного законодавства, що майже на 60% або на 110 тис. грн більше, ніж торік.

На Донеччині за матеріалами фіскальної служби порушено кримінальних проваджень на 717 млн. гривень

 За результатами дослідження діяльності суб`єктів господарювання Донецької області управлінням боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, за січень – листопад 2016 року підготовлено 85 матеріалів. Усі матеріали передані до правоохоронних органів для прийняття рішення згідно з Кримінальним кодексом України (ККУ).

В результаті розгляду правоохоронними органами матеріалів з ознаками кримінальних правопорушень, складених управлінням, 24 матеріали було приєднано до кримінальних проваджень (у т.ч. за листопад 2016 року – 4), та 29 кримінальних проваджень (у т.ч. за листопад 2016 року – 3) обліковано в Єдиному реєстрі досудових розслідувань (ЄРДР) на суму 717 млн грн, у т.ч.  за ст. 209 ККУ «легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом» - 2 на суму 0,9 млн гривень.

З них у сфері державних закупівель управлінням складено 50 матеріалів, по яких 10 матеріалів було приєднано до кримінальних проваджень, та обліковано в ЄРДР  10 кримінальних проваджень на суму збитків 60,4 млн гривень.

З метою недопущення використання бюджетних коштів поза правовим полем фіскальною службою Донеччини  продовжують вживатися заходи щодо виявлення, аналізу та організації  проведення перевірок осіб,   які здійснюють   фінансові операції, що можуть бути пов’язані з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом.

 Донеччина: з початку року вилучено з незаконного обігу підакцизних товарів  на 28,2 млн гривень

Головним управлінням ДФС у Донецькій області продовжується проведення комплексу широкомасштабних організаційно-практичних заходів «Акциз-2016» щодо протидії незаконному виготовленню та обігу підакцизних товарів, збільшенню надходжень акцизного податку.  Дії співробітників в рамках операції «Акциз-2016» направлені на постійний моніторинг ринку товарів даної групи та запобігання розповсюдження фальсифікату.

В рамках операції за 11 місяців поточного року  вилучено з незаконного обігу підакцизних товарів на суму порядку 28,2 млн грн, у тому числі алкогольних напоїв на суму 3 млн грн, спирту -  на 1,8 млн  грн, тютюнових виробів - на 17,5 млн грн, пально-мастильних матеріалів - на 5,9 млн грн. Також  викрито незаконну діяльність 7 підпільних виробництв фальсифікованих алкогольних напоїв, по яким до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР) внесено 7 кримінальних проваджень за ч.3 ст. 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) та вилучено підакцизних товарів на суму 5,9 млн гривень.

В рамках проведення операції «Акциз-2016» за 11 місяців поточного року до ЄРДР внесено 20 кримінальних проваджень за ст. 204 КК України, з них 12 за ч.3 ст. 204 КК України.

 Працівники управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Донецькій області  з початку року провели 61 службову перевірку та розслідування

 За січень-листопад 2016 року за матеріалами управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Донецькій області Прокуратурою Донецької області внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато 6 кримінальних проваджень про вчинення кримінальних правопорушень, відповідальність за які передбачена ст. 191, ст. 364, ст. 365, ст. 366 та ст. 368 Кримінального кодексу України.

Три кримінальних провадження розпочато за  матеріалами УВБ ГУ ДФС у Донецькій області стосовно посадових осіб територіальних органів ДФС за фактами внесення до офіційних документів недостовірних відомостей щодо нарахування та виплати заробітної плати працівникам ДПІ, які фактично на робочому місці в період 2014-2015 р.р. були відсутні, свої функціональні обов’язки не виконували, а постійно мешкали на території, де органи державної влади тимчасово не виконують свої функції, що призвело до нанесення збитків державі.

Крім того, відносно службових осіб органів Державної фіскальної служби регіону проведено 61 службову перевірку та розслідування. У 3 випадках інформація знайшла своє повне або часткове підтвердження. За їх результатами 8 працівників притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

З метою запобігання корупції, забезпечення законних прав та інтересів громадян і юридичних осіб, усунення причин та умов, що їй сприяють, своєчасного реагування на проблемні питання, управлінням внутрішньої безпеки проведено 590 профілактичних заходів, бесід, лекцій.

Винесено 8 офіційних застережень посадовим особам про неприпустимість дій або бездіяльність, які можуть призвести до корупційних та інших правопорушень.

За звітний період перевірено 11 повідомлень про можливі неправомірні дії посадових осіб, що надійшли на антикорупційний сервіс «Пульс»,  з них підтвердилось одне.

Також постійно проводиться обов`язкова перевірка кандидатів на працевлаштування до фіскальних органів області на предмет причетності до здійснення корупційних правопорушень. З 662 кандидатів на роботу 4 вмотивовано відмовлено у призначенні на посади.

Нагадуємо, що з метою оперативного опрацювання інформації від громадян та суб'єктів господарювання щодо неправомірних дій або бездіяльності працівників Державної фіскальної служби України, про можливі корупційні дії з їхнього боку, а також для вирішення інших суперечливих питань, що виникають у процесі адміністрування податків або під час здійснення митного контролю та митного оформлення товарів і транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон України, діє антикорупційний сервіс ДФС України «Пульс» (телефон сервісу (044) 284-0007).

 ГУ ДФС у Донецькій області

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: