Досвід та допомога: у Слов’янську профспілка працівників поліції та ветеранська організація підвели підсумки діяльності

IMG_8457Після відновлення профспілка атестованих співробітників поліції і рада ветеранів поліції стала надійною підтримкою для працівників і членів їх сімей. Це підрозділи, які виконують усі необхідні завдання, які перед ними стоять.

Слов’янська профспілка атестованих працівників поліції налічує більше  300 членів, що перевищує 98 % особового складу відділу поліції.

Цього року за допомогою профспілкової організації оздоровилися 26 сімей, більше 60 працівникам надана матеріальна допомога. В першу чергу допомогу отримують працівники соціальної категорії: багатодітні, матери одиначки, ті хто виховують дітей інвалідів та інші. Для дітей працівників організовувалися різноманітні екскурсії.

Крім того спілка допомагає та підтримує вихованців підшефного Центру соціальної реабілітації для дітей. Малеча, яка з різних обставин залишилася без батьківського піклування не залишилися без уваги та турботи поліцейських, саме за власні кошти правоохоронців профспілка допомагала дітям. І вже завтра хлопі та дівчата матимуть змогу відвідати резиденцію Святого Миколая у Святогірську.

Вже багато років у Слов’янській міліції (а з минулого року - поліції) діє ветеранська організація підрозділу. Головним завданням цієї організації було й залишається - згуртувати ветеранів, об'єднаних службою, якій вони присвятили кращі роки свого життя, залучати їх до громадської та виховно-патріотичної роботи, забезпечити їм правовий і соціальний захист.

Ветерани МВС традиційно беруть найактивнішу участь у повсякденному житті поліцейського колективу, надають допомогу в попередженні та розкритті злочинів, а також у навчанні і вихованні молодих співробітників, є учасниками уроків мужності в школах, беруть участь у прийнятті Присяги, вручення першої зброї. Вже кілька років Ветеранську організацію підрозділу очолює Микола Іванович Кропивін.

На сьогоднішній день на обліку Слов’янського відділу поліції перебуває 280 пенсіонерів МВС, серед яких є учасники Другої світової війни, учасники бойових дій в Афганістані, ліквідатори аварії на ЧАЕС та інші.

Ветеранів називають скарбницею досвіду, золотим фондом, надійним сплавом мудрості і енергії. Як показує життя, досвід старшого покоління завжди затребуваний, це проявляється в нерозривному зв'язку поколінь, бажанням навчених професійним і життєвим досвідом ветеранів і сьогодні залишатися в строю, бути корисними людям.

Ветерани постійно беруть участь в проведенні заходів патріотичної та виховної спрямованості, організованих правоохоронцями. У той же час, у професійні та державні свята, під час святкування пам’ятних дат та ювілеїв, члени цієї організації й самі не залишаються без уваги та участі керівництва місцевої поліції на чолі із її керівником Сергієм Альошиним.

У даний час у Слов’янському відділі поліції продовжується робота із збору матеріалів для оформлення музею підрозділу, «куточків історії», у яких представлена робота органів внутрішніх справ міста у радянські часи та період незалежності України.

IMG_2539 IMG_8560 IMG_8566

Слов’янський відділ поліції  Донецької області

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: