12 років за ґратами заочно отримав командир мотострілецького Слов’янського батальйону терористів «ДНР»

Вироком Слов’янського міськрайонного суду мешканця міста Тореза заочно визнано винним у скоєнні злочину , передбаченого ч. 1 ст. 258-3 КК України (участь у терористичній групі чи терористичній організації).

Під час судових слухань встановлено, що у квітні 2014 року 37-річний раніше не судимий чоловік вступив до незаконного лав терористичної організації «ДНР» та очолив один із взводів так званого ополчення у м.Слов’янськ, кількістю 12 осіб.

В подальшому перебував у складі незаконних збройних формувань на посадах командира Слов’янського батальйону, заступника командира 7 мотострілецької бригади 1 армійського корпусу, а також командира 1 мотострілецького батальйону 7 мотострілецької бригади 1 армійського корпусу так званого Міністерства оборони «ДНР».

За час свого перебування у складі терористів «ДНР» обвинувачений здійснював керівництво та брав безпосередню участь у бойових діях проти сил АТО у містах: Слов’янськ,  Мар’їнка, Шахтарськ, Іловайськ та Нікішине Донецької області, що призвело до загибелі українських військовослужбовців.

Через те, що посібник терористів перебуває на тимчасово окупованій бойовиками території, його судили заочно. Вирок суду - 12 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна.

Прес-служба прокуратури Донецької області

3
0

Эта запись была размещена в рубрики: