У Слов’янську студенти та викладачі педуніверситету запрошують на Фабрику Святого Миколая

Нещодавно Донбаський державний педагогічний університет приєднався до акції «Фабрика Святого Миколая». Студенти та викладачі долучилися до збору смаколиків та подарунків для воїнів ЗСУ та дітей-сиріт.

День святого Миколая це день святкування та вшанування пам'яті Святого Миколая у католиків та православних. Ті церкви, які дотримуються юліанського календаря, відзначають свято 19 грудня за новим стилем (у 20-21 століттях).

Святий Микола зараховується до святих як такий, що опікується воїнами, водіями і тими, що подорожують, допомагає бідним у скруті; вважається покровителем дітей та студентів, моряків, торговців, і лучників.

За традицією, цього дня батьки вночі кладуть дітям подарунки під подушки, зберігаючи у таємниці свою причетність до подарунків, для того, щоб діти вірили у чудо, звершуване святим Миколаєм і вчилися милосердя в святого.

Від 1 грудня до славетних традицій долучились і ми. Якщо кожен з нас надасть маленьку частиночку свята, то набагато тепліше стане не тільки йому, а і всім навкруги.

Запрошуємо прийняти участь всіх небайдужих!

ПАМ’ЯТАЙТЕ, ДОБРО ПОВЕРТАЄТЬСЯ!

Фабрика Св. Миколая розташована у головному корпусі ДДПУ кім. 101
(кімната профспілки студентів і аспірантів) за адресою: м. Слов'янськ, вул. Г. Батюка 17.

9GJtJ-vNEU8

6
0

Эта запись была размещена в рубрики: