Як протидіяти насильству в сім’ї: в Слов’янську обсудили цю тему за круглим столом

2
08 грудня в м. Слов’янську, в рамках Всеукраїнської  акції «16 днів проти насильства», пройшов круглий стіл з протидії насилля в сім’ї, організований Донецьким обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та відділом у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради.

Участь у заході прийняли представники Донецького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Слов’янська та Слов’янського району, а також  координатори мобільних бригад соціально-психологічної допомоги мм. Слов’янська та Краматорська.

3

Під час проведення круглого столу були обговоренні актуальні питання щодо протидії насилля; співпраці районного та міського центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з мобільними бригадами соціально-психологічної допомоги в регіоні, а також підведені підсумки проведення заходів присвячених проведенню Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

4 5

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: