Партія «Наш Край» звернулася до суду щодо неправомірних дій голови Слов’янської районної виборчої комісії

суд край6 грудня Слов’янською районною організацією політичної партії «Наш Край» було подано позов до Донецького окружного адміністративного суду (м. Слов’янськ) щодо неправомірних дій голови Слов’янської районної виборчої комісії Романа Зенова.

За словами керівника Слов’янської районної організації «Наш Край» Костянтина ЧЕРНІКОВА, в результаті неправомірних дій громадянина Зенова, призначеного головою Слов’янської районної виборчої комісії за поданням місцевого осередку партії «Опозиційний блок», утворюється ризик зриву перших виборів до Миколаївської об’єднаної територіальної громади 18 грудня 2016 року:

«На теперішній час, не набувши повноважень голови комісії, а такі повноваження набуваються виключно шляхом прийняття та підписання присяги, громадянин Зенов здійснює дії, які мають ознаки кримінального правопорушення, передбаченого статтею 157 Кримінального кодексу. А саме, громадянин Зенов незаконно заволодів печаткою комісії, не маючи на це відповідних прав. В результаті зазначених дій роботу районної та дільничних комісій блоковано».

На сьогодні згідно чинного законодавства єдиною посадовою особою, яка має право представляти інтереси Слов’янської районної виборчої комісії  у відносинах із суб’єктами виборчого процесу, визначеними ст. 13 Закону України «Про місцеві вибори», а  також у відносинах з органами державної влади, місцевого самоврядування тощо, є заступник голови цієї комісії Наталія Бондаренко.

Обґрунтуванням законності цього є приписи ст. 27 вищеназваного Закону, Постанови ЦВК №228 від 05.09.2015, а також відомості, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, громадських формувань.

nashkraydonbass.org.ua

4
4

Эта запись была размещена в рубрики: