«Лігівці» зі Слов’янську долучились до боротьби із поширенням СНІДу 

Spid (6)

Юні правоохоронці та співробітники поліції провели профілактичну бесіду з підлітками, що знаходяться у групі ризику та розповіли їм про переваги здорового життя.

 У грудні 1988 року Всесвітньою організацією охорони здоров’я було започатковано Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя несе ця глобальна проблема. В багатьох країнах світу проводяться заходи, метою яких є привернення уваги до проблеми поширення вірусу імунодефіциту людини.

Spid (5)

В Україні створено безліч благодійних фондів та громадських організацій, які переймаються цією проблемою. Вони допомагають тим, хто зіткнувся у своєму житті зі страшною хворобою та протидіють її поширенню.

Spid (4)

У Слов’янську понад 13 років існує ГО “Наша Допомога”, метою діяльності якої є також профілактика цієї хвороби та надання допомоги носіям ВІЛ інфекції. Серед інших в групі ризику знаходяться й діти та підлітки, які з різних причин збилися з вірного життєвого шляху, мають згубні звички або пристрастились до вживання наркотиків.

Spid (3)

Учасники ГО “Ліги Майбутніх поліцейських” разом із співробітниками превентивної діяльності Слов'янського відділу поліціі відвідали тих, хто довірився спеціалістам “Нашої Допомоги” та побажав стати на шлях виправлення. Лігівці поспілкувалися з однолітками, спробували на своєму прикладі переконати, що є зовсім інша сторона життя: яскрава, наповнена позитивних вражень та досягнень, плідна та емоційна - для цього зовсім не треба курити, пиячити та вживати наркотичні засоби. Співробітники поліції також нагадали про адміністративну та кримінальну відповідальність за скоєння більш поширених правопорушень серед неповнолітніх.

Spid (2)

Наприкінці зустрічі всі присутні подивились відео на тему “Здоровий спосіб життя та боротьба зі згубними звичками”. Кожен з нас повинен  усвідомити сенс свого життя, ставити перед собою певні цілі та робити все за для їх досягнення, адже кожна людина – коваль свого щастя.

Spid (1)

 Слов’янський відділ поліції Донецької області

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: