У Слов’янську запрошують на заходи «Музей ВІДКРИТО на ремонт» з 22 по 28 листопада

музейВ рамках співробітництва з  Громадською організацією «Кризовий медіа-центр»(м. Київ) за проектом «Нова ідентичність міських музеїв» у Слов’янську відбудуться заходи за темою «Музей ВІДКРИТО на ремонт».

Заходи будутьпроводитись в  приміщенні Слов’янського краєзнавчого музею.

22 листопада: 14-00. Прес-брифінг за участі організаторів, кураторів, регіональних координаторів, представників місцевої органів виконавчої влади та представників Слов’янського краєзнавчого музею, буде проведена офіційна передача техніки музею, на яку запрошуються національні ЗМІ.

23 листопада.14-00. Практичний семінар «Методи роботи з музейними фондами» від Юрія Мельничука з Українського інституту моди, в ході якого буде проведено майстер-клас по традиційному  українському вбранню кін.19 – поч..20 ст. з демонстрацією одягу. Розповідь про досвід роботи музею Гончара

Запрошуються працівники донецьких музеїв та профільні вчителі шкіл Слов’янська, також всі бажаючі.

24 листопада 14-00. Практичний семінар в рамках роботи «Музейної лабораторії»  представлення техніки, її можливостей, функції та практичне застосування в науково-просвітницькій та дослідницькій діяльності.

25 листопада 14-00. Практичний воркшоп « Оригінал, копія, репліка». Музей представить найцінніший експонат з музейної колекції а також його копію та репліку.

Мета: знайомство з унікальним експонатом, навчити відрізняти оригінал від копії.

Запрошуються всі бажаючі.

28 листопада 11-00.  Практичний семінар «Побудова експозиції» за участі фахівця Національного художнього музею. Досвід по залученню кураторів та експертів для спільної роботи по побудові сучасних експозицій на базі фондів музею.

Запрошуються представники Донецьких музеїв,  а також усі бажаючі.

музей

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: