Запуск рибоохоронного патруля в Україні: патрульних шукають у 6 управліннях, а  начальників управління – у 7

патруль в регіонаДержрибагентство продовжує реформування органів  рибоохорони та запуск  рибоохоронного патруля  в  масштабі України. 

Голова Держрибагентства Ярема Ковалів повідомив, що вже завершився відбір керівників до 5 управлінь – Запорізького, Полтавського, Черкаського, Чернігівського та Азовського басейнового управління.  Всі вони були відібрані на основі відкритого кадрового конкурсу. Нові керівники  рибоохоронного патруля розпочнуть набір інспекторського складу в управління після  проходження керівниками  спецперевірки та погодження  призначень в обласних державних адміністраціях та Мінагрополітики.

Також  у 7 областях України оголошено конкурс на посади начальників  управлінь,  прийом документів  триває до 23 листопада.  Йдеться про Вінницьку, Волинську, Донецьку, Житомирську, Сумську, Хмельницьку та Чернівецьку області.

Щодо інспекторського складу рибоохоронного патруля, то  його  вже почали формувати для  тих управлінь рибного патруля, що  мають вихід на  Дніпровський каскад водосховищ та до морів.  Також патрульних набирають у  Харківській, Тернопільській та Рівненській областях,  оскільки   в ліквідованих управліннях лишилося по 1-2 інспектори і ситуація щодо контролю водойм вимагала рішучих дій.

Отож, на посади інспекторів рибоохоронного патруля триває прийом документів  у Чорноморському басейновому управлінні – до 25 листопада,  у  Миколаївському управлінні –  до 22 листопада та  у  Рівненському управлінні  ̶  по 28 листопада. Прийом документів закінчився і наразі  проводяться  конкурсні відбори  у Одеському, Харківському та Тернопільському управліннях.

«Користуючись нагодою, хочу закликати всіх, хто зацікавлений в тому, щоб працювати в новому рибоохоронному патрулі, хто хоче реформувати рибне господарство, відроджувати потенціал галузі – закликаю подавати документи, брати участь в конкурсному відборі», – наголосив Голова Держрибагентства.

Ковалів нагадав, що рибних патрульних чекає фахове навчання та стажування. Зарплата рибних патрульних в кілька разів вища, ніж в ліквідованих органах рибоохорони: «Як ми і обіцяли, рибним патрульним Київщини  виплачувалась  зарплата мінімум 4,5 тис грн. В листопаді та грудні очікується, що вона  буде складати 8-9 тис грн., за рахунок внутрішньої оптимізації та отримання додаткового фінансування в рамках державного бюджету. Планується, що наступного року патрульні будуть отримувати близько 10 тис грн».

 

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: