Ваші пропозиції будуть враховані: розробляється детальний план рекреаційної зони в Слов’янську

mria

На минулому тижні розпочалась процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості міста у проекті детального плану території для створення рекреаційної зони, скверу на перетині вул.Добровольського та вул.Банківська у м.Слов’янську.

Детальний план території для створення рекреаційної зони, скверу на перетині вул. Добровольського та вул.Банківська у м.Слов’янську розроблений з метою:

  • уточнення параметрів організації та благоустрою рекреаційної зони, скверу;
  • встановлення червоних ліній вуличної мережі в межах проектної території;
  • визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно – гігієнічними нормами;
  • визначення містобудівних умов та обмежень;
  • забезпечення комплексності забудови території.

Детальний план території розроблений Донбаською національною академією будівництва і архітектури на підставі рішення Слов’янської міської ради від 25.05.2016 № 32-XІІ-7.

Замовником розробки є Слов’янська міська рада.

Проект детального плану оприлюднений на офіційному веб-сайті міської ради та розміщений в холі адміністративної будівлі міської ради.

mria1
Основні техніко-економічні показники наведені у оприлюдненому проектному плані.

Пропозиції до проекту детального плану території подаються до 09.12.2016 року громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Місце подання пропозицій – управління архітектури та містобудування Слов’янської міської ради, каб.63 5 поверх будівлі Слов’янської міської ради, площа Соборна, 2 м.Слов’янськ, або на електронну пошту slavgorarch@i.uа.

Відповідальна посадова особа за організацію розгляду пропозицій – в.о. начальника управління архітектури та містобудування Слов’янської міської ради Пахомов О.В.

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: