Спортсмени Слов’янська у складі збірної команди Донецької області прийняли участь у чемпіонаті України з Карате Кіокушинкайкан

12 листопада у м. Дніпро відбувся Відкритий Чемпіонат України з кіокушинкайкан карате у розділі «куміте» серед чоловіків та жінок та Відкритий всеукраїнський турнір з кіокушинкайкан карате у розділі «куміте» серед юніорів та юнаків.

Загалом у змаганнях прийняли участь близько 100 спортсменів.

Слов’янськ, у складі збірної команди Донецької області, представляли 10 спортсменів, які вибороли 2 срібних та 3 бронзові медалі, а саме:

На чемпіонаті України з Карате Кіокушинкайкан 3 місце у розділі куміте серед жінок посіла Сілєнок Ксенія (вагова категорія до 55 кг).

У Відкритому всеукраїнському турнірі з Карате Кіокушинкайкан, розділ «куміте», серед юнаків (14-15 та 16-17 років) срібними призерами стали Журавльов Павло (вагова категорія понад 70 кг) та Івашин В’ячеслав (вагова категорія до 60 кг); бронзові нагороди у заліку Гончарова Ігоря (вагова категорія понад 70 кг) та Кравцова Ігоря (вагова категорія до 60 кг).

Вітаємо спортсменів та тренерів Запару Євгена Анатолійовича та Сотнікова Юрія Євгеновича з успішним виступом і бажаємо подальших перемог!