Спортсмени Слов’янська у Коростені на VIII Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби отримали 5 золотих та 3 бронзових медалі

Коростень (2)З 10 по 12 листопада у м. Коростень відбувся VIII Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків і дівчат «Кубок Древлян».

У змаганнях взяли участь 218 спортсменів з 8 областей України: Харківська, Донецька, Волинська, Івано-Франківська, Житомирська, Херсонська, Київська та Чернігівська.

Слов’янські спортсмени – вихованці відділення вільної боротьби КПНЗ «Міська КДЮСШ» на турнірі вибороли 5 золотих та 3 бронзових медалі. Чемпіонами у своїх вікових та вагових категоріях стали:

  • Нікітін Гаврило, вагова категорія 38 кг;
  • Синицький Данило, вагова категорія 42 кг;
  • Биков Данило, вагова категорія 73 кг;
  • Шарапов Кирило, вагова категорія 46 кг;
  • Волошина Лоліта, вагова категорія 56 кг.

Вітаємо спортсменів та тренерів Чурая Миколу Миколайовича та Слєпушкіна Сергія Олексійовича) з успішним виступом і бажаємо подальших перемог!

Слід додати, що місто Коростень, в рамках угоди про співпрацю зі Слов’янськом, повністю покрило витрати пов’язані з проживанням та харчуванням спортивної делегації нашого міста на протязі всього часу перебування – це 11 спортсменів та 1 тренер-представник. Проїзд в обидві сторони – за рахунок відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради.

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради висловлює щиру вдячність Коростенській міській раді за теплу зустріч та гостинний прийом юних спортсменів слов’янщини.

Читайте: Спортсмени Слов’янська у складі збірної команди Донецької області прийняли участь у чемпіонаті України з Карате Кіокушинкайкан

5
0

Эта запись была размещена в рубрики: