Прокуратура продовжила арешт мера Торецька, який підозрюється у сепаратизмі

арестУ четвер, 3 листопада Апеляційний суд Донецької області залишив без змін рішення суду першої інстанції про продовження арешту мера міста Торецька Володимира Слєпцова до 17 листопада 2016 року.

 Нагадаємо, міському голові інкримінується вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.258-3 (участь у терористичній групі чи терористичній організації) та ч.2 ст.110 (посягання на територіальну цілісність та недоторканість України) КК України.

За даними слідства, яке проводять слідчі СБУ в Донецькій області під процесуальним керівництвом прокуратури Донеччини, Володимир Слєпцов пов'язаний з організацією та проведенням на території м. Торецька незаконного референдуму щодо оголошення державної самостійності терористичної організації «ДНР». 

 Після оголошення Слєпцову особисто прокурором Донецької області Євгеном Бондаренком підозри у скоєнні вказаних злочинів, суд обрав йому міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

 13 жовтня за клопотанням прокуратури Донецької області Краматорський міський суд продовжив Слєпцову тримання під вартою строком на 30 діб. Проте, сторона захисту підозрюваного подала на це рішення апеляційну скаргу, яку суд не задовольнив.

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: