На зустрічі заступників голови Донецької обладміністрації з громадскістю обговорили формування тарифів та субсидії


жкх1Заступники голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Євген Вілінський та Ігор Стокоз провели зустріч з представниками громадських організацій
області. У заході взяв участь заступник директора департаменту екології та природних ресурсів Олександр Лихач. Про це повідомляє сайт dn.gov.ua

Серед питань, які обговорили під час зустрічі:
Про формування тарифів на житлово-комунальні послуги, опалення, природний газ, електроенергію, водопостачання
Про надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг
Про заходи органів державної влади з підтримки енергозбереження
Про хід реалізації в області інфраструктурних та інвестиційних проектів

жкх2
Найбільше громадськість хвилювали питання прозорості формування тарифів та реалізація інфраструктурних проектів в їхніх містах. Як наголосив під час зустрічі Євген Вілінський, громадськість сьогодні має стати найбільш дієвим контролюючим органом для чиновників у своїх містах і має контролювати хід реалізації усіх інфраструктурних проектів.

За словами міського активіста, учасника засідання зі Слов'янська, першим заступником голови ДонОДА Євгеном Вілінським було дано доручення керівнику департаменту ЖКХ до 12 листопада підготувати разом з представниками громади рішення по врегулюванню відносин з надання послуги з централізованого опалення згідно роз яснень Мінрегіонбуду, і надати керівництву ОДА для прийняття рішення по його втіленню.

При врегулюванні цих питань мешканці міст, де постачальником послуг з централізованого опалення є ОКП «Донецькобленерго» будуть отримувати платіжки на сплату за послуги з централізованого опалення згідно розрахункових норм (нормативів) витрат теплової енергії у ГКал на підставі типового договору на постачання послуг ЖКГ, затвердженого постановою КМУ №630, та змінами затвердженими постановою КМУ №1037 від 30.10.2015 року (зміни п.6 та п.12).

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: