В Слов’янську у дитсадочку «Колосок» відбулися заходи з національно-патріотичного виховання. Фото

На нашій Україні і пісня наймиліша
У дошкільному закладі №15 «Колосок»  відбулися заходи з національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку , а саме «Школа молодого фахівця».

Педагоги нашого міста познайомилися з досвідом роботи та тему : «Створення умов для формування патріотичних почуттів дошкільника». Молоді фахівці  подивилися фрагмент заняття у старшій групі «У майстерні петриківських художників»,  з великим бажанням прийняли учать у майстер- класі з петриківського розпису «Вінок миру», побували на святі «Покрова благословляє – козаки нас захищають», присвяченому  Дню козацтва та захисникам України, який   відмічався  14 жовтня.

На цьому святі  діти дошкільного закладу показали спритність, кмітливість, артистизм, знання традицій, звичаїв , побуту українських козаків, чим визвали емоційний відгук  у серцях наших гостей.

Виставка робіт дітей, батьків та віихователів нашого дошкільного закладу Вінок миру  від молодих педагогів Вінок миру майстер -клас для молодих фахівців Майстер-клас з петриківського розпису Міні - музей у нашій Світлиці Обмін досвідом Ой у лузі калина... Подолання перешкод Спритні козачата У гостях у дідуся Тиміха Школа молодого фахівця Щоб Покрова оберігала та мир нам дарувала

3
0

Эта запись была размещена в рубрики: