У Слов’янську правоохоронці проаналізували підсумки службової діяльності за 9 місяців року та визначили кращих співробітників

Особовий склад Слов’янського відділу поліції зібрався у актовій залі підрозділу для аналізу проведеної правоохоронної роботи на території обслуговування, визначення пріоритетів у подальшій службовій діяльності, розгляд недоліків та нагородження співробітників за кращі результати.

За 9 місяців 2016 року до чергової частини Слов’янського відділу поліції надійшло майже 25 тисяч повідомлень, більше трьох тисяч з них було із ознаками кримінального правопорушення. Дані цифри приблизно на третину більші, ніж минулого року. У першу чергу обумовлено фактами міграції населення в наслідок проведення у регіоні антитерористичної операції, наявністю у населення великої кількості зброї та боєприпасів, а також, - і це найприємніше, - зростаючим рівнем довіри громадян до правоохоронців.

Читайте: На блокпосту возле Славянска служебный пес Рэм помогает полицейским раскрывать преступления. Фото

Присутні заслухали представників блоку кримінальної поліції, слідчого відділу та відділу превентивної діяльності.  При цьому аналізувалась як робота за напрямками у цілому, так й службова діяльність кожного співробітника окремо.

На території обслуговування Слов’янського ВП у звітному періоді було скоєно 7 вбивств, з них поки що нерозкритим залишається лише одне. Стільки же було й тяжких тілесних ушкоджень –розкриті всі. Щодо майнових злочинів, то боротись із ними традиційно важче: з 7 розбоїв, 37 грабежів та 1047 крадіжок поліцією зараз розкрито більше половини.

При цьому начальник Слов’янського відділу поліції Сергій Альошин звернув увагу на необхідність активізації роботи карного розшуку щодо розкриття серійних майнових злочинів, в тому числі крадіжок майна громадян із квартир, будинків, гаражів та інших приміщень.

Значних успіхів досягли Слов’янські правоохоронці у пошуку та притягненні до відповідальності учасників незаконних збройних формувань – затримано 25 таких осіб і майже всім повідомлено про підозру за ст. 260 КК України «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань». У той же час було затримано вдвічі більше громадян, що знаходились у розшуку за різні кримінальні злочини.

За 9 місяців правоохоронці вилучили із незаконного обігу 31 одиницю озброєння, в тому числі 3 автомати, 9 гвинтівок, 12 пістолетів, а також 7 гранатометів. Боєприпасів, що було виявлено у населення, вистачило б на невеличку армію: 73 гранати та 6,5 тисяч патронів.

Оперативники підрозділу, що займались цього року боротьбою із незаконним обігом наркотичних речовин на території Слов’янська та району, доповіли про притягнення до кримінальної відповідальності 3 осіб за збут та 150 - за зберігання наркотиків, їх зусиллями було знищено 13 посівів конопель та маку, припинено діяльність чотирьох притонів.

Внаслідок проведеної роботи за всіма вказаними напрямками, слідчі Слов’янської поліції закінчили досудові розслідування за 2,2 тисячами кримінальних правопорушень.

Не обійшлось без й традиційної «профілактики»: представники аналітичного відділу та кадрового забезпечення довели до присутніх вимоги керівництва ГУНП області щодо транспортної дисципліни, боротьби із корупцією та дотримання принципів дисципліни і законності у діяльності правоохоронних органів.

Полковник поліції Альошин разом із підлеглими проаналізував роботу всіх підрозділів, розібрав існуючи проблеми та визначив приоритетні напрямки подальшої діяльності. У кінці робочої наради на нього чекала приємна місія – нагородити кращих співробітників свого підрозділу.

Itogi (01) Itogi (02) Itogi (03) Itogi (04) Itogi (05) Itogi (06) Itogi (07) Itogi (08) Itogi (09) Itogi (10) Itogi (11) Itogi (12) Itogi (13) Itogi (14) Itogi (15) Itogi (16)

Слов’янський відділ поліції Донецької області

 

 

 

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: