Сьогодні в Слов’янську проводиться Всеукраїнський день боротьби з раком молочної залози

За 9 місяців 2016р. у м. Слов'янську виявлено 24 жінки, хворих на рак молочної залози, з них 11 жінок(45,8%) із занедбаною формою.

Woman and doctor20 жовтня з ініціативи Слов'янського міського Центру здоров'я в  м.Слов'янську  проводиться  Всеукраїнський день боротьби з раком молочної залози  «Рак молочної залози  - не вирок, а хвороба, яку лікують і перемагають!»

Рак молочної залози в Україні, як  і в багатьох інших країнах світу посідає перше  місце в структурі захворюваності  та смертності від злоякісних  новоутворень серед жінок.

За останні  20 років кількість випадків хвороби неухильно зростала на 1-2% за рік.

За 9 місяців 2016р. у м. Слов'янську виявлено 24 жінки, хворих на рак молочної залози, з них 11 жінок(45,8%) із  занедбаною  формою.  Це  ще раз  доводить те, що  люди звертаються  за медичною допомогою  запізно, коли шанси  на проведення  адекватного лікування та  одужання мінімальні.

У 95% випадків рак молочної залози не турбує жінку, а тим часом на першій та другій стадії, рак повністю виліковується.

Самодіагностика разом  з клінічним обстеженням і мамографічним скринінгом - три кити раннього розпізнавання раку молочної залози.

З метою профілактики раку молочної залози  Слов'янський міський Центр здоров'я застерігає жінок уберігатись   від конфліктів, образ, перевтоми, тривалого використання оральних контрацептивів, тютюнопаління.

Регулярно проводьте само обстеження, а після 30 років  - 2 рази на рік  звертайтесь  за консультацією до лікаря-гінеколога.

І.І. Шерлаімова, головний лікар 
Слов'янського міського Центра здоров'я
     

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: