Громадські роботи – суспільно корисні оплачувані роботи та матеріальна підтримка безробітних, – Слов’янський центр зайнятості

DSCN6157В умовах збільшення потоку громадян, які бажають оформити субсидію, отримати соціальні виплати, в тому числі для вимушено переселених осіб, спеціалісти Управління соціального захисту населення потребують допомоги.

20 жовтня 2016 року Слов’янським міським центром зайнятості була організована презентація Управління соціального захисту населення Слов’янської міської ради.  Захід відбувся в приміщенні УСЗН. Установою були представлені вакансії кур’єра на громадські роботи.

На презентацію були запрошені безробітні, в тому числі особи, що відносяться до категорії внутрішньо переміщених осіб.

Управління соціального захисту презентувала заступник начальника управління Катерина Пасічник. Вона розповіла про характер запропонованої роботи, умови та режим праці, рівень оплати та інше.

Читайте: Работа в Славянске: вакансии на 18 октября

Присутня на презентації завідувач сектору персоналу відділу кадрово-правової роботи Оксана Олєйнікова пояснила, що на осіб, які беруть участь у громадських роботах, поширюються державні соціальні гарантії, передбачені законодавством про працю.  Відбулися індивідуальні співбесіди з претендентами на вакантне місце.

Захід відвідали 15 безробітних. 4 з них виявили бажання взяти участь у громадських роботах в УСЗН Слов’янської міської ради.

DSCN6153 DSCN6178

 

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: