Співробітники кримінально-виконавчої інспекції Слов’янська здійснили перевірку виконання громадських робіт

IMG_4081
18 жовтня працівниками Слов’янського міськрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції УДПтС України Донецькій області була здійснена перевірка ТОВ «Арагорн», на якому засуджені відбувають покарання у вигляді громадських робіт.

Під час перевірки працівники відділу оцінили ставлення засуджених до праці, встановили, чи здійснюється контроль відповідальною особою за виконанням громадських робіт та дотриманням засудженими правил техніки безпеки, за результатами перевірки був складений відповідний акт.

Громадські роботи є одним із видів покарань, що виконуються кримінально-виконавчою інспекцією. Протягом поточного року до інспекції м.Слов`янська надійшло 49 вироків, згідно яких призначений даний вид покарання, з них 1 вирок у відношенні неповнолітнього. Виконання громадських робіт здійснюється шляхом залучення засуджених до суспільно-корисної праці у вільний від основної роботи чи навчання час. Засуджені займаються благоустроєм міста та району: прибирають вулиці, парки, сквери, дитячі та спортивні майданчики та виконують інші види робіт.

Так, покарання у вигляді громадських робіт не тільки позитивно впливає на процес виправлення засуджених, виховує в них повагу до праці, а і приносить користь суспільству.

IMG_4086 IMG_4090

Світлана Шпилевська, заступник начальника
Слов’янського МРВ КВІ УДПтС України в Донецькій області

4
0

Эта запись была размещена в рубрики: