У Святогірську відбувся патріотичний захід за участю “Юних поліцейських” Слов’янська

LigaLes (2)В одному з найгарніших міст Донеччини - Святогірську відбувся патріотичний захід. На святі, що проходило серед безкрайнього лісу, біля озера Бездонне, лігівці привітали всіх присутніх гостей: козаків та військових, та продемонстрували присутнім свої хореографічні таланти.

LigaLes (4)  14 жовтня – незвичайний день для українського народу. У всіх містах України збираються справжні патріоти, аби привітати мужніх воїнів з Днем Захисника України, та усі православні християни - на честь церковного свята Покрова Пресвятоі Богородиці. Найбільш значущим святом були Покрови для козаків – тому саме цього дня українці відзначають День українського козацтва.

LigaLes (5)
Ці три значущих свята не оминули стороною й Лігу майбутніх поліцейських Слов’янська, яка береже та чтить українські традиції. Вкотре заручившись підтримкою керівника поліції Сергія Альошина, її учасники відвідали урочистий захід, що проходив біля святогірського озера Бездонне,  де привітали західників вітчизни - військовослужбовців, а також представників козацтва.

LigaLes (6)LigaLes (3)Свято проходило у неймовірно теплій атмосфері, що була створена його організаторами. Усі бажаючи змогли пройти посвяту до «Лісової варти», а також спробувати страви зі справжньої польової кухні.

LigaLes (8)- Такі зустрічі допомагають кожному з нас відчути зв’язок поколінь, пригадати  історію своєї країни та ще раз нагадати собі, що кожен з нас є українцем, - зазначила лідер Слов'янської Ліги Анна Литвин.

LigaLes (1)
 Слов’янській відділ поліції Донецької області

0
1

Эта запись была размещена в рубрики: