На підтримку армії мешканці Донеччини спрямували понад 346 млн. гривень військового збору

За січень-вересень 2016 року мешканці Донецької області на підтримку обороноздатності держави спрямували понад 346 млн. грн. військового збору.

военная формаСередньомісячний показник надходжень у 2016 році складає понад 38 млн. грн., натомість у минулому році цей показник по області був на рівні лише 33 млн. грн. на місяць, тобто на 5 млн. грн. менше.

Крім того, сплата військового збору продовжує постійно зростати, повідомляє Донецька ОДА.

Такий ріст надходжень військового збору до державного бюджету країни, насамперед, зумовлений підвищенням рівня заробітних плат та пенсій, від чого напряму залежить сплата зазначеного податку. Але й не менш важливу роль у надходженнях до бюджету відіграє сумлінне ставлення платників податків до своїх обов’язків.

Головне управління ДФС у Донецькій області нагадує, що військовим збором оподатковуються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами.

Крім того, військовий збір стягується з виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця, отриманого від організатора азартної гри, доходи, які платник отримав згідно з цивільно-правовими договорами (договори підряду) за виконання робіт (надання послуг), сума яких відображається в акті приймання-передачі виконаних робіт (наданих послуг), та низки інших, які підлягають оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб.

ГУ ДФС у Донецькій області

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: