Міський голова Вадим Лях обговорив проблемні питання з жителями мікрорайону Артема

101016_26 та 7 жовтня міський голова Вадим Лях зустрівся з жителями мікрорайону Артема. На зустрічах також були присутні секретар міської ради Жан Кім, начальник УЖКГ Андрій Чічкан, начальники ЖЕУ «Ліра» та «Цидило», керівники комітету мікрорайону, начальники житлово-комунальних підприємств.

Зустрічі з місцевим активом щодо проблемних питань та перспектив розвитку району відбулися за адресами: вул.Батюка, 8а, 10, 12, пров.Парковий 6, 7 та пров.Виноградний, 9, повідомляє сайт Слов'янської міської ради.

101016_22Під час зустрічі очільник міста проаналізував проблемні питання, які були озвучені мешканцями цих будинків та ознайомив присутніх з станом соціально-економічного розвитку району, ремонту доріг, капітального та поточного ремонту жилих об’єктів. Вадим Лях наголосив на тому, що міський голова – це, перш за все, людина, яка повинна працювати не лише з паперами у кабінеті, але й безпосередньо спілкуватися із людьми для того, щоб більше дізнатися про їх проблеми та усіляко намагатися їх вирішити.

Наприкінці зустрічей відповідним комунальним підприємствам були роздані завдання для вирішення соціально-побутових проблем, а також всі звернення громадян до міського голови були записані та поставлені на особистий контроль.

Нагадуємо, що зустрічі міського голови вже проходили раніше в інших мікрорайонах міста та будуть проводитися й надалі.

Читайте: Один из микрорайонов Славянска уходит под землю. Фотофакт

Також кожен може звернутися до міського голови різними способами: записатися на особистий прийом у кабінеті 102 адмінбудівлі Слов’янської міської ради; написати листа і відправити його поштою або вкинути листа в спеціалізований поштовий ящик, встановлений в холі адмінбудинку Слов'янської міської ради; віддати листа в каб.102; направити інтернет-лист в розділі «Електронна приймальня» офіційного веб-порталу www.slavrada.gov.ua або звернутися за телефоном довіри (06262) 3-50-48.

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: