Співробітники Слов’янського відділу поліції підвищують свої зання української ділової мови

mova (6)
Тепер на заняттях зі службової підготовки правоохоронці отримують теоретичні знання та практичні навички з ведення офіційної документації, вчаться дотримуватися у мові та письмі всіх норм та правил української мови.

Сьогодні до співробітника поліції пред'являються підвищені вимоги, які, зокрема, стосуються культури спілкування з громадянами та навичок грамотного діловодства. Важливу роль у цьому відіграє знання державної мови. В силу особливостей нашого регіону, правоохоронцям з природних причин не вистачає практики у використанні української мови, оформленні службової документації у відповідності з усіма його нормами. І заняття, які організувало для особового складу керівництво Слов'янської поліції, покликані вирішити цю проблему.

У четвер на заняття із службової підготовки до правоохоронців було запрошено доцента кафедри української мови та літератури Донбаського державного педагогічного університету Ганну Куцак. Під її керівництвом поліцейські навчалися правильному використанню розділових знаків у діловій мові, а також дізналися про етикет і правила використання звернення у офіційних документах.

mova (1) mova (2) mova (3) mova (4) mova (5) mova (7) mova (8) mova (9) mova (10)

Слов'янський відділ поліції Донеччини

 

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: