На чемпіонаті Європи з бойового самбо спортсмени Слов’янська з бійцівського клубу «Тріада» вибороли 6 нагород

Ужгород_
1 та 2 жовтня в Ужгороді проходив Чемпіонат Європи з бойового самбо серед чоловіків (1998 р.н. і старше), юніорів (1999-2000 р.н.), юнаків (2001-2003 р.н.).

Участь у змаганнях прийняли близько 300 спортсменів з України, Польщі, Білорусі, Румунії, Азербайджану, Словаччини, Угорщини, Чехії, Грузії, Молдови, Вірменії.

Слов’янськ на змаганнях представляли спортсмени бійцівського клубу «Тріада», які вибороли 6 нагород:

- І місце – Кутелія Денис (вагова категорія до 74 кг, 2001 р.н):

- ІІ місце – Верцанов Данило (вагова категорія вагова категорія до 57 кг, 1999 р.н.);

- ІІІ місце – Алєксейцев Володимир (вагова категорія до 68 кг, 2001 р.н.), Тищенко Денис (вагова категорія до 68 кг, 1999 р.н.), Шульга Владислав (вагова категорія до 62 кг, дорослі), Орловський Владислав (вагова категорія до 68 кг, дорослі).

Варто відзначити відмінні поєдинки всіх хлопців, особливо Шульги Владислава, який на шляху до медалі здолав дворазового чемпіона Європи з бойового самбо з Молдови і провів чудовий і видовищний бій з чемпіоном світу і Європи з України, якому поступився 1 бал за вихід до фіналу.

А також поєдинок Орловського Владислава, який за вихід у фінал поступився Заслуженому майстру спорту, багаторазовому призеру чемпіонатів і Кубків  світу, Європи та України Парубченку Владиславу.

Вітаємо спортсменів бійцівського клубу «Тріада» та керівника Безуглого Андрія з вдалим виступом на змаганнях і бажаємо подальших перемог!

 

3
0

Эта запись была размещена в рубрики: