Экологическое воспитание в Славянске в рамках Дня Северского Донца

IMG_8539Питання реалізації заходів у рамках відзначення Дня Сіверського Донця – 2016, організація і здійснення інших заходів з екологічної освіти у навчальних закладах Донецької області визначили тему обговорювання учасників робочої наради, яка відбулась 23 вересня в Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів.

У нараді взяли участь заступник директора департаменту екології та природних ресурсів Олександр Лихач, заступник директора департаменту освіти і науки– начальник управління з питань нормативності та якості освіти, розвитку екологічної освіти та екологічного виховання Олена Макаренко, начальник СДБУВР Віктор Антоненко та профільні фахівці басейнового управління.

IMG_8542
Це засідання стало черговим кроком втілення резолюції  круглого столу «Екологічна освіта та екологічне виховання: стан, проблеми, перспективи»,  що відбувся у Слов’янську в День екологічної освіти - 12 травня.

Усвідомлюючи важливість взаємодії та ефективного міжгалузевого співробітництва, присутні наголосили на необхідності створення робочої групи із зазначених питань, у зв’язку з чим оперативно надати пропозиції щодо кандидатур до її складу.

IMG_8536Крім того, було прийнято рішення про розробку розділу «Екологічна освіта та екологічне виховання» регіональної Програми розвитку освіти: «Освіта Донеччини в європейському вимірі. 2017-2010 роки».

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: