Завдяки втручанню прокуратури Слов’янська дітям-сиротам виплачено недонараховані грошові кошти

Слов’янською місцевою прокуратурою встановлено, що дітям-сиротам із числа випускників центру соціальної реабілітації «Смарагдове місто», розташованого у місті Святогірську, при вступі до навчальних закладів було виплачено випускну допомогу у розмірі 42 грн 50 коп замість передбачених законодавством 7716 гривень.

Після звернення дітей-сиріт до керівника Слов’янської місцевої прокуратури із проханням захистити їх права у судовому процесі, прокуратура звернулась з позовами про відновлення конституційних прав дітей.

- Таким чином, на сьогодні Краснолиманським міським судом, за втручання Слов’янської місцевої прокуратури, задоволено 9 позовів та поновлено права на отримання належної матеріальної допомоги 9 дітей-сиріт, кожному з яких буде сплачено по 7756 гривень, - зазначає керівник Слов’янської місцевої прокуратури Володимир Шилов.

Аналогічні порушення прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, були встановлені з боку адміністрації Миколаївської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату № 7. На теперішній час розглянуто та задоволено 2 позовні заяви, судом ухвалено рішення про сплату на користь дітей недоотриманої одноразової грошової допомоги в сумі 8687 гривень кожному.

Прес-служба прокуратури Донецької області

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: