У військовій частині 3035 у Слов’янську проходять заняття з майбутніми водіями

вод3  В Слов’янському полку стартувала підготовка військовослужбовців строкової служби, які мають водійські посвідчення для подальшої служби в автомобільному підрозділі.

Протягом двох тижнів гвардійці будуть вивчати спеціальні предмети стосовно устрою та технічного обслуговування транспортних засобів, повторювати вимоги правил дорожнього руху та пройдуть курс надання першої медичної допомоги.

вод2
«Окрім надбання військовослужбовцями необхідних знань й навичок, особливу увагу на заняттях приділяти неухильному дотриманню водійської дисципліни, збереженню життя та здоров’я людей», - відмітив начальник управління автомобильної і бронетанкової техники Головного управління Національної гвардії України полковник Руслан Іванишин, який прибув до військової частини з метою контролю за якісною підготовкою техніки та озброєння до експлуатації в зимовий період. Оглянувши об’єкти технічної інфраструктури, Руслан Іванович відзначив позитивну тенденцію в розбудові військової частини 3035, яка в минулому році прийняла територію колишнього навчального закладу.

вод1
На заключному етапі навчання військовослужбовців очікує практичне водіння легкових і грузових автомобілів. В разі успішної здачі іспитів, солдати будуть в подальшому будуть проходити службу на посадах водіїв.

Людмила Стрижко

4
0

Эта запись была размещена в рубрики: