До 130 тисяч гривень на проекти для громади: громадські активісти Донеччини та Луганщини можуть отримати

грантРозпочався прийом заявок на конкурс малих грантів для громадських організацій та ініціативних груп Донеччини та Луганщини. Про те, хто зможе взяти участь у конкурсі, які тематичні напрямки проектів є пріоритетними, розмір грантів, особливості оформлення заявок та як цей конкурс вплине на розвиток громадянського суспільства в регіоні можна буде дізнатись на прес-конференції 23 вересня в Краматорську.

«Ми сподіваємось, що конкурс спонукатиме активних людей долучатися до впровадження демократичних змін на місцевому рівні у Донецькій та Луганській областях. Крім того, важливим компонентом кожної заявки має бути співпраця з громадськими організаціями з інших регіонів, що сприятиме втіленню демократичних змін в країні», - зазначають організатори заходу Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України».

До участі у заході запрошені:

- регіональна координаторка проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» Донецької обласної організації ВГО «Комітет виборців України» Юлія Житінська;

- в.о.директора Департаменту інформації та внутрішньої політики Донецької ОДА Ігор Ставинога;

- позаштатний радник голови Донецької ОДА Костянтин Філенко.

Прес-конференція відбудеться 23 вересня (п’ятниця) об 11:30 за адресою: м.Краматорськ, пл.Миру, 2, Донецька обласна державна адміністрація, каб. 306.

Запрошуємо журналістів та громадських активістів регіону!

Довідка: Захід відбудеться в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив». У Донецькій та Луганській областях проект реалізовує Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України». Загальноукраїнське адміністрування здійснює  ГО Центр «Жіночі перспективи» за фінансової підтримки Європейського Союзу, представництво в Україні.

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: