Це нечувано! Поліцейськіми затримана вагітна шахрайка, що здавала чуже житло

PM339image002Здається квартира - хазяїн не в курсі. Поліцейські Донеччини затримали шахрайку, яка здавала в оренду чуже житло.

 Зловмисниця винаймала квартиру на добу й шукала клієнтів на її довгострокову оренду. Дівчина користувалася тим, що перебувала на останніх місяцях вагітності й викликала довіру у своїх жертв. Діяла шахрайка по всій області, на початку вересня вона була затримана у Бахмуті під час підготовки чергової афери.


На шахрайство 23-річна жителька Бахмуту наважилася у липні цього року. Почала з Костянтинівки. Потім серед інших міст був і Слов’янськ. За оголошенням в інтернеті на одну добу зняла квартиру, одразу ж дала оголошення, що здає цю оселю на довгий строк. «Її» житло коштувало дешевше, аніж інші, тому клієнти відгукнулись швидко.

 На зустріч шахрайка добре підготувалася – одягла перуку, розпечатала зразок договору, який знайшла у глобальній мережі, зробила ксерокопію паспорта під вигаданим ім’ям. Вагітна дівчина підозри не викликала: жертва віддала гроші за два місяці найму, заповнила два зразки договору, один залишивши собі, інший - «власниці квартири», та задоволена вигідною угодою, почала облаштовуватися у новій квартирі. Але не підозрювала, що вже завтра прийде справжній власник, і житло доведеться покинути, і вже без коштів.

 Всюди зловмисниця використовувала різні копії паспорта, перуки, для кожної «справи» купувала окрему сім-картку, яку одразу викидала разом із договором, як тільки залишала ошукану жертву у квартирі. За оренду брала від 2 до 5 тисяч гривень.

 PM649image002Поки шахрайка готувалася до наступного правопорушення, до працівників кримінальної поліції обласного главку звернуся маріуполець, який повідомив, що його ошукали таким чином. Правоохоронці встановили, що схожі шахрайства зафіксовані в інших населених пунктах.

 Щоб затримати зловмисницю, поліцейські розгорнули цілий комплекс оперативних дій. Важливо було робити все обережно, аби винахідлива порушниця не здогадувалася, що на неї йде «полювання».

PM78image001
Спрацювали поліцейські швидко та чітко: вже за кілька днів дівчина опинилася у поліцейському відділі, де наразі дає свідчення. В ході обшуку у її квартирі були виявлені 2 перуки, 10 ксерокопій паспортів з її фото та різними анкетними даними, 8 сім карт операторів мобільного зв’язку, 5 мобільних терміналів та інші речові докази.

- Наразі ми тісно співпрацюємо з оперативниками Луганської та Харківської областей, аби встановити всіх жертв цієї жінки та визначити географію її правопорушень. Наразі відомо про 7 епізодів шахрайства, і є всі підстави вважати, що їх ще більше, - розповів начальник управління кримінальної поліції ГУНП в Донецькій області Артем Кисько.

 Поліцейські встановлюють, чому порушниця вирішила переступити закон: раніше ані вона, ані її чоловік до поля зору правоохоронців не потрапляли. До речі, дівчина каже, що її коханий про її спосіб заробляти на життя не знав. Правдивість її свідчень встановить слідство.

 За фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст. 190 (Шахрайство, вчинене повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або таке, що завдало значної шкоди потерпілому) Кримінального кодексу України. Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі строком до 5 років або позбавлення волі строком до 3 років. Досудове розслідування триває.

 Відділ комунікації поліції Донецької області

 

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: