За місяць правоохоронці Слов’янська виявили близько двохсот порушників ПДР. Фото

SlavGAI (01)У період проведення місячника безпеки дорожнього руху Слов’янські правоохоронці спільно із ЗМІ розгорнули інформаційну компанію, спрямовану на підвищення дорожньої культури, роз’яснення норм законодавства у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху та дотримання його правил. В учбових закладах проводились заняття – поліцейські пояснювали дітям, як треба себе поводити на дорогах, та яких правил при цьому треба дотримуватись.

З 12 серпня по 12 вересня на території обслуговування Слов’янського відділу поліції проходив місячних безпеки дорожнього руху. У цей період співробітниками поліції із забезпечення безпеки дорожнього руху було проаналізовано стан аварійності на території обслуговування, створено та втілено у життя план робочих заходів.

В ході практичного етапу співробітники відпрацьовували територію обслуговування та виявляли порушників ПДР та правил маневрування, дії яких могли призвести до скоєння дорожньо дорожньо–транспортних пригод, та осіб, що керували автотранспортом у стані сп’яніння.

Всього було виявлено 184 порушників правил дорожнього руху згідно до різних статей КУпАП: 64 водія керували транспортом у стані сп’яніння, 37 без документів та 69 громадян порушили правила проїзду пішохідних переходів або не виконали вимоги дорожніх знаків. За вказаний період трапилось 9 дорожньо – транспортних пригод.

Спільно із представниками відділу превентивної діяльності збиралась та перевірялась інформація щодо транспортних засобів, які стали об’єктом чи знаряддям вчинення кримінальних правопорушень.

Спільно з представниками територіальних підрозділів Укртрансбезпеки проведено заходи щодо контролю за дотриманням перевізниками вимог законодавства у сфері габаритно-вагових параметрів транспортних засобів, особливо під час підвищення температури навколишнього середовища понад 28ºС, а також надання послуг із пасажирських перевезень. Правоохоронцями було доглянуто 32 автобуси, 26 автомобілів таксі та виявлено шість порушень ПДР, що скоїли їх водії.

SlavGAI (01) SlavGAI (02) SlavGAI (03) SlavGAI (04) SlavGAI (05) SlavGAI (06) SlavGAI (07) SlavGAI (08) SlavGAI (09) SlavGAI (10)- SlavGAI (11) SlavGAI (12) SlavGAI (13) SlavGAI (14) SlavGAI (15) SlavGAI (16)

Слов’янський відділ поліції Донецької області

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: