Тарифи на газ в Україні будуть знову збільшувати

газ деньгиУпродовж наступних місяців в Україні відбуватиметься продовження процесу перегляду тарифів на енергоносії з метою утримання їх вартості на рівні повного відшкодування витрат.

Про це йдеться в пакеті документів щодо співпраці України і МВФ, оприлюднених в п’ятницю українськими ЗМІ, пише zik.ua.

«Для гарантування утримання тарифів на рівні повного відшкодування витрат, до кінця жовтня 2016 року переглядатимуться Зобов’язання по обслуговуванню населення (Постанова КМУ 758), з метою введення тимчасового механізму для регулювання тарифів на газ і опалення на щоквартальній основі, якщо тарифи відхилятимуться від з рівня повного відшкодування витрат 10 або більше відсотків», – зазначається в документі.

Читайте: В Украине могут снизить тарифы на “свет”

Перше коригування цін «буде задіяно в разі необхідності з 1 січня 2017 року».

При цьому передбачається продовження щоквартального підвищення цін на побутовий газ, починаючи 1 жовтня цього року «щоб переконатися, що вони залишаються у відповідності до цін імпорту».

Крім того, в документі вказується, що до кінця поточного місяця Верховна Рада має прийняти необхідні поправки до закону «Про ринок природного газу», необхідних «для сприяння реалізації нового ринкового закону», – передає Укрінформ.

Читайте: Украинцам объяснили, как платить за “коммуналку”, если в доме никто не проживает

0
8

Эта запись была размещена в рубрики: