У Слов’янську всіх запрошують подивитись, як працює система поіменного голосування депутатів «Віче» вартістю майже 1 млн грн

сессия1
Презентація роботи веб-порталу результатів поіменного голосування депутатів Слов’янської міської ради відбудеться 16 вересня 2016 року о 10:00 годині у великій залі адмінбудинку Слов’янської міської ради (1 поверх).

Про це  повідомляє офіційний сайт Слов’янської міської ради.

" Шановні слов’янці!

В травні 2016 року за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Слов’янській міській раді було встановлено сучасну електронну систему поіменного голосування депутатів «Віче» вартістю майже 1 мільйон гривень. Ця система дозволяє в автоматичному режимі документувати дії депутатів та перетворювати їх у зручні для виборця дані, виводячи на спеціальний веб-портал.

За допомогою даного веб-порталу виборець має можливість в режимі онлайн у зручний й зрозумілий для нього спосіб стежити за процесом прийняття рішень та результатами поіменного голосування обраних депутатів Слов’янської міської ради.

Запрошуємо всіх, хто цікавиться роботою депутатського корпусу Слов’янської міської ради, на презентацію роботи цього нововведення," - говориться в зверненні до мешканців міста.

сессия2 сессия3 сессия4 сессия5

 

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: