Новини податкової інспекції Слов янська: отримано понад 1000 сертифікатів EUR.1 до країн ЄС

пенсионный налоговаяДонецькі підприемства-експортери отримали понад 1000 сертифікатів EUR.1 до країн ЄС

З 1 січня 2016 року набула чинность Угода  про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами. Протягом семи місяців 2016 року Донецькою митницею ДФС експортерам регіону видано 1017 сертифікатів форми EUR.1.

Найбільша кількість сертифікатів видана на товари, які експортуються до наступних країн ЄС: Італія – 188; Німеччина – 171; Словаччина – 153; Польща – 115; Словенія – 104 сертифікати.

Із загальної кількості виданих сертифікатів найчастіше експортуються наступні товари:  «свинець» і «сплав свинцю» - 38,3%; «прокат листовий», «сталеві сляби» - 20,1%; «натуральний бджолиний мед» - 9,6%; «частини прокатного стану», «частини правильної машини» - 6,8% від загальної кількості виданих сертифікатів.

Статтею 23 Правил до Угоди передбачено надання та анулювання митним органом статусу схваленого експортера. Перевагою використання цього статусу є те, що для отримання тарифних преференцій український експортер товару без оформлення сертифіката з перевезення форми EUR.1 самостійно визначає та декларує походження товарів на комерційних/товаросупровідних документах, що дозволяє прискорити процедуру експорту товару.

ГУ ДФС у Донецькій області

Донеччина: з початку року до місцевих бюджетів надійшло майже    4,3 мільярда гривень

За січень-липень 2016 року місцеві бюджети Донецької області збільшились на 4 мільярда 291 мільйон гривень, що в порівнянні з  аналогічним періодом минулого року більше на 43% або на 1,3 млрд. гривень. Зокрема, у липні поточного року доходи місцевих бюджетів склали 700 млн. гривень.

Найбільша частка надходжень до місцевих бюджетів припадає на податок на доходи фізичних осіб (66%). З початку 2016 року зібрано більш, ніж                            2,8 млрд. грн., що на 42% перевищує минулорічні показники.

Наступною за фінансовою потужністю складовою доходів місцевих бюджетів області є плата за землю (12%). Так, від власників землі та землекористувачів надійшло понад 524 млн. грн. цього податку, що на 34% більше обсягу надходжень січня - липня 2015 року.

Крім того, представники спрощеної системи оподаткування перерахували до бюджету більш, ніж 263 млн. грн. (6,2%), що на 53% більше аналогічного періоду минулого року.

Також, з початку року спостерігається приріст надходжень до місцевих бюджетів в порівнянні з показниками минулого року акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів, а саме на 34%. У 2016 році місцеві бюджети отримали майже 202 млн. грн. цього податку.

Збільшення надходжень до місцевих бюджетів є результатом плідної співпраці працівників територіальних органів фіскальної служби Донеччини з платниками податків та органами місцевого самоврядування.

ГУ ДФС у Донецькій області

 ДОНЕЧЧИНА: ЗА РЕЗУЛЬТАТОМ ПЕРЕВІРОК ПРОВЕДЕННЯ ГОТІВКОВИХ РОЗРАХУНКІВ ДО БЮДЖЕТУ НАДІЙШЛО МАЙЖЕ 710 ТИС ГРН 

 З метою упередження порушень податкового законодавства та збільшення надходжень до державного бюджету України підрозділами податкового аудиту області особлива увага приділяється проведенню фактичних перевірок з контролю за дотриманням законодавства в сфері готівкового обігу, порядку здійснення платниками податків розрахункових операцій, ведення касових операцій, наявності ліцензій на виробництво та реалізацію підакцизних товарів.

Протягом січня-серпня 2016  року співробітниками підрозділу фактичних перевірок, контролю за готівковими операціями управління аудиту проведено 62 фактичні перевірки, за результатами яких до бюджету надійшло 708 тис.гривень.

Найбільша кількість  правопорушень у сфері готівкового обігу встановлена у  сфері торгівлі підакцизними товарами та реалізації паливно-мастильних матеріалів, найпоширенішими з яких є проведення розрахункових операцій без застосування реєстраторів розрахункових операцій та без роздрукування відповідних розрахункових документів, а також недотримання порядку обліку товарних запасів за місцем їх реалізації.

Крім того, підприємці не завжди дотримуються мінімальних цін на алкогольні напої та не звертають увагу на наявність або цілісність марок акцизного податку на пляшках, які самі ж реалізують.

Так, під час проведених наприкінці серпня 2016 року перевірок торгівців алкоголем та тютюном у м. Торецьку встановлені саме такі типові порушення. За результатами 4  перевірок очікується надходження до бюджету близько 80 тис. гривень.

 Податкова міліція Донеччини: у серпні з незаконного обігу вилучено підакцизних товарів на суму 1,1 млн. гривень

Головним управлінням ДФС у Донецькій області продовжується проведення комплексу широкомасштабних організаційно-практичних заходів «Акциз-2016» та «Курорт-2016» щодо протидії незаконному виготовленню та обігу підакцизних товарів, збільшенню надходжень акцизного податку.  Дії співробітників в рамках операцій «Акциз-2016» та «Курорт-2016», направлені на постійний моніторинг ринку товарів даної групи та запобігання розповсюдження фальсифікату.

У серпні поточного року в рамках операцій, співробітниками оперативного управління ГУ ДФС у Донецькій області вилучено з незаконного обігу підакцизних товарів на суму 1,1 млн. грн., у тому числі:

  • алкогольних напоїв на суму 0,6 млн. грн.;
  • спирту на суму 0,1 млн. грн.;
  • тютюнових виробів на суму 0,1 млн. грн.;
  • паливно-мастильних матеріалів на суму 0,3 млн. гривень.

Також викрита незаконна діяльність 2-х підпільних виробництв фальсифікованих алкогольних напоїв. За зазначеними фактами до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 2 кримінальних провадження за ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів).

Досудове слідство триває.

ГУ ДФС у Донецькій області

 Завдяки фіскалам Донеччини легалізована праця майже 13 тисяч громадян

З початку 2016 року, за підсумками проведених заходів з легалізації заробітної плати та трудових відносин працівниками органів фіскальної служби Донеччини було залучено до сплати податків і обов'язкових внесків  12,7 тис. осіб.

За результатами проведеної роботи з 8,2 тис. працівників роботодавці оформили трудові відносини належним чином, із виплаченої їм офіційної зарплати до бюджету перераховано 3,7 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 5,3 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування.

Суб'єктами підприємницької діяльності зареєструвались 1600 громадян, які сплатили до бюджету 2,3 млн. грн. податків.

З метою забезпечення надходжень до місцевих бюджетів за результатом проведення роботи з керівниками підприємств,  а також роботи комісій з легалізації і підвищення рівня заробітної плати 918 підприємств підвищили рівень заробітної плати вище за мінімальну, внаслідок чого до бюджету надійшло 2,1 млн. гривень.

Головне управління ДФС у Донецькій області нагадує, що з 1 травня 2016 року мінімальна заробітна плата становить 1 тис. 450 гривень.

Легалізація трудових відносин залишається одним з основних напрямків діяльності ГУ ДФС у Донецькій області. Органами відомства ведеться активна робота з виявлення і припинення використання праці незареєстрованих найманих працівників та виплати заробітної плати у «конвертах».

Співробітники податкової міліції Донетчини поповнили держбюджет на 8,5 млн. гривень

З початку 2016 року за матеріалами співробітників оперативного управління ГУ ДФС у Донецькій області зареєстровано 63 кримінальних провадження. Завдяки фахівцям податкової міліції лише у серпні зареєстровано 6 кримінальних проваджень, з них:

  • 2 – за фактами ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах;
  • 1 – за фактом реалізації фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів;
  • 1 – за фактом спроби розкрадання бюджетних коштів;
  • 1 – за фактом фіктивного підприємництва;
  • 1 – за фактом службового підроблення.

За січень-серпень 2016 року за кримінальними провадженнями стягнуто до бюджету 8,5 млн. грн., з них за завершеними кримінальними провадженнями – 1,3 млн. гривень.

Спрямовано до суду з обвинувальним актом 5 кримінальних проваджень.

На Донеччині продовжуються заходи в рамках операції «Рубіж-2016»

Головним управлінням ДФС у Донецькій області продовжується проведення комплексу широкомасштабних організаційно-практичних заходів «Рубіж-2016».

З початку 2016 року в рамках операції, податковою міліцією ГУ ДФС у Донецькій області, проведено оперативно-профілактичні заходи, за результатами яких вилучено товарно-матеріальних цінностей та накладено на них арешт на загальну суму майже 60 млн. гривень.

Також за матеріалами співробітників оперативного управління фіскальної служби Донеччини до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 9 кримінальних проваджень, з них:

- 3 – за  ст. 212 КК України (ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах);

- 1 – за  ст. 205 КК України (фіктивне підприємництво);

- 2 – за ст. 204 КК України (транспортування фальсифікованих імпортних тютюнових виробів без марок акцизного збору);

- 3 – за ст. 258 КК України (фінансування тероризму).

За 6-ма матеріалами підрозділів податкової міліції, підготовленими з питань правильності визначення митної вартості товарів, додатково нараховано 1,4 млн. грн. митних платежів.

ГУ ДФС у Донецькій області

 Слов’янська  ОДПІ: Майже 739 мільйонів гривень податків сплатили платники до бюджетів усіх рівнів за січень-серпень 2016 року

Це в 1,7 разів більш ніж за аналогічний період минулого року и становить 297 млн. гривень.

Зокрема, Державний бюджет отримав 284,2 млн. гривень, а до місцевого бюджету надійшло 454,7 млн. грн., завдання виконано на 120,1% додатково отримано 123,6 млн. гривень.

Основними джерелами наповнення місцевої скарбниці є податок на доходи фізичних осіб та єдиний податок.

Так, за 8 місяців 2016 року платники сплатили 343,2 млн. гривень податку на доходи фізичних осіб, що на 71,1 млн. гривень більше встановленого завдання, або на 26,1%.

Від фізичних осіб – підприємців, які працюють на спрощеній системі оподаткування, бюджет отримав 23,9 млн. гривень. Це на 5,7 млн. гривень, або на 31,4% більше ніж за аналогічний період минулого року.

Юридичні особи - платники єдиного податку 3 групи сплатили 5,5 млн. гривень єдиного податку, а платники 4 групи – 5,3 млн. гривень. В цілому місцевий бюджет Слов’янщини отримав на 15,8 млн. гривень єдиного податку більше ніж у минулому році, або на 83,7%.

Позитивні результати досягнуті завдяки сумлінності платників податків та активної співпраці з місцевими органами виконавчої влади.

Відділ організації роботи Слов’янської ОДПІ

Увага! Семінар!

Слов’янська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області повідомляє.

21.09.2016 о 10 год. 00 хв. у приміщенні  Слов’янської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області  відбудеться семінар для платників податку на прибуток за участі фахівців ГУ ДФС у Донецькій області.

Тема семінару: Актуальні питання адміністрування податку на прибуток та змін, внесених Законом України від 24.12.2015 року № 909-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» до Податкового кодексу України       

Адреса проведення: м. Слов’янськ, пл. Соборна, 3, ІІ поверх (актовий зал), вхід з боку Пенсійного фонду.

Телефон для довідок (06262) 3-51-65

Відділ організації роботи Слов’янської ОДПІ

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: