Співробітники поліції Слов’янська проводять уроки дорожньої абетки серед учнів початкових класів. Фото

DSC01286
Щоб уберегти дітей від помилок на дорозі, правоохоронці організовують для школярів теоретичні і практичні заняття з Правил дорожнього руху. Учні отримують знання і навички безпечної поведінки на проїжджих частинах в місцях постійного проживання і навчання. Дітям не тільки розповідають, де безпечно переходити дорогу, але і показують, як правильно це робити.

З  початком нового навчального року посилилась профілактична робота співробітників поліції серед учнів навчальних закладів. Одним з напрямків діяльності поліцейських по роботі з дітьми є забезпечення їх безпеки  під час навчального процесу.

З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах країни. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність всіх учасників дорожнього руху, в тому числі й маленьких пішоходів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання.

Щоб попередити випадки травматизму та навчити дітей правилам поведінки  на дорозі до загальноосвітньої школи № 15 Слов’янська завітали співробітники поліції разом зі своїми «юними помічниками», учасниками Ліги майбутніх поліцейських.

Інспектор відділу поліції Слов'янська Дмитро Єсаулов познайомив учнів других класів, як треба поводити себе при переході проїжджої частини, на що потрібно звертати увагу, щоб уникнути небезпечної ситуації, яких правил треба дотримуватися при проводженні дозвілля на вулиці, а також підкреслив, що в темний час доби для посилення безпеки  важливо використовувати світловідбиваючі елементи на одязі.

Учасники Ліги підготували для дітлахів цікаву вікторину на закріплення основних правил безпеки на дорозі, організували засвоєння правил дорожнього руху у вигляді цікавої  гри, з демонстрацією макетів дорожніх знаків.

- Така форма подачі матеріалу швидше засвоюється дітьми молодших класів та більш цікава,- переконана одна з учасниць Ліги Анна  Литвин.

Наостанок зустрічі всі учасники на практиці вирішили закріпити почуту інформацію й вийшли з аудиторії, щоб продемонструвати шлях  до школи з різних сторін та перетин автомобільної дороги в різних місцях по дорозі до школи.

- Теорія-це гарно, але ж практика надає більше можливостей засвоїти та усвідомити інформацію,- зазначив співробітник поліції Дмитро Єсаулов.

DSC01229 DSC01234 DSC01235 DSC01239 DSC01246 DSC01259 DSC01263 DSC01267 DSC01271 DSC01281 DSC01284 DSC01286 DSC01306 DSC01313 DSC01316

 

Відділ превентивної діяльності
Слов’янського  ВП Донецької області

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: