Налоговая инспекция Славянска информирует: с начала года открыто 57 криминальных дел от фискальной службы

пенсионный налоговаяЗа наслідками контрольно-перевірочної роботи ДФС Донеччини донараховано майже 35 млн. гривень

З метою упередження порушень податкового законодавства та збільшення надходжень до державного бюджету України підрозділами податкового аудиту області особлива увага приділяється проведенню перевірок ризикових суб`єктів господарювання. При цьому акцентування на якісне проведення документальних перевірок та належне документування встановлених порушень спрямоване на можливість безапеляційного узгодження донарахованих сум.

Протягом січня - липня 2016 року донарахування за актами документальних перевірок підрозділів аудиту склали більше 34,8 млн. грн., стягнення донарахованих сум - 32,2 млн грн. За 7 місяців 2016 року донарахування за актами документальних перевірок на одного аудитора склали 341,6 тис. грн., що на 274,1 тис. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року.

При цьому, збільшились суми донарахувань на одну перевірку на          10,6 тис. грн. (295,8 тис. грн. проти 285,2 тис. грн. за січень – липень 2015 року) та надходжень на 19,8 тис. грн. (275,5 тис. грн. проти 255,7 тис. грн. за січень – липень 2015 року).

 Донеччина: з незаконної АЗС вилучено пально-мастильних матеріалів та скрапленого газу на суму 330 тис. гривень

Головним управлінням ДФС у Донецькій області на виконання розпорядження ДФС України продовжується проведення комплексу широкомасштабних організаційно-практичних заходів «Акциз-2016» щодо протидії незаконному виготовленню та обігу підакцизних товарів, збільшенню надходжень акцизного податку.  Дії співробітників направлені на постійний моніторинг ринку товарів даної групи та запобігання розповсюдження фальсифікату.

Співробітниками податкової міліції оперативного управління ГУ
ДФС у Донецькій області в рамках проведення операції «Акциз – 2016» проведено заходи, спрямовані на викриття фактів незаконного обігу пально-мастильних матеріалів на території області.

За результатами проведених заходів встановлено факт реалізації пально-мастильних матеріалів та скрапленого газу без державної реєстрації підприємницької діяльності громадянином України на території Донецької області.

В результаті проведених заходів вилучено понад 13 тон пально-мастильних матеріалів та майже 5 тис. літрів скрапленого газу загальною орієнтовною вартістю 330 тис. гривень. Складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.164 (порушення порядку провадження господарської діяльності) КУпАП.

Матеріали перевірки спрямовано до судового органу для прийняття рішення про притягнення правопорушника до адміністративної відповідальності та конфіскації вилучених пально-мастильних матеріалів та скрапленого газу.

 На Донеччині в рамках операції «Рубіж-2016» вилучено 13,8 тис. тон зерна на сумму 50 млн. гривень

В рамках проведення операції «Рубіж-2016» слідчим управлінням фінансових розслідувань Маріупольської ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області, за матеріалами оперативного управління  ГУ ДФС у Донецькій області та  управління Служби безпеки України у Донецькій області викрито два фіктивних підприємства, що перебувають на податковому обліку у м. Києві. До Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР) внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення та розпочато кримінальне провадження, зареєстроване в ЄРДР за фактом здійснення фіктивного підприємництва (ч. 1 ст. 205 Кримінального кодексу України)  та внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей службовими особами двох суб’єктів господарювання (ч.1 ст. 366 Кримінального кодексу України).

У ході проведення заходів співробітниками оперативного управління ГУ ДФС у Донецькій області спільно зі співробітниками спецпідрозділу «Фантом», управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Донецькій області, оперативного управління ДПІ у Оболонському районі ГУ м. Києва та Донецьким прикордонним загоном ДПС України встановлено, що на елеваторі, який знаходиться у м Маріуполі, зберігаються зернові культури невідомого походження, що належать фіктивним підприємствам.

Так, в рамках кримінального провадження на території елеватора проведено обшук та вилучено зернові культури у кількості 13,8 тис. тон  на суму близько 50 млн. гривень.

Слідство триває.

За матеріалами оперативного управління фіскальної служби Донеччини зареєстровано 57 кримінальних проваджень

 З початку 2016 року за матеріалами співробітників оперативного управління ГУ ДФС у Донецкій області зареєстровано 57 кримінальних проваджень, з них:

- 37 – за фактами ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах;

- 12 – за фактами реалізації фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів;

- 4 – за фактами спроби розкрадання бюджетних коштів;

- 2 – за фактами фіктивного підприємництва;

- 2 – за фактами легалізації (відмивання) грошових коштів.

За кримінальними провадженнями стягнуто до бюджету 8,5 млн. грн., з них за завершеними кримінальними провадженнями – 1,3 млн. гривень.

Спрямовано до суду з обвинувальним актом 5 кримінальних проваджень.

Також, протягом семи місяців поточного року оперативним управлінням фіскальної служби Донеччини припинено діяльність «конвертаційного центру» з загальною сумою обігу 200 млн. гривень. За результатом відпрацювання підприємств, що входили  до складу центру, на їх рахунках арештовано понад 10 млн. грн., проведено 20 документальних перевірок, за якими донараховано до бюджету 22 млн. грн. та  стягнуто 7 млн. гривень.

У ході проведення заходів в рамках операції «Рубіж-2016» по кримінальним провадженням співробітниками оперативного управління ГУ ДФС у Донецькій області вилучено товарно-матеріальних цінностей  на суму близько 50 млн. гривень.

  Донецька митниця ДФС: зовнішньоторговельний обіг склав майже     2 млрд. гривень

 З початку 2016 року Донецькою митницею ДФС оформлено понад 26,5 тис. митних декларацій, що на 8% більше, ніж за відповідний період 2015 року. З них 69% - на вивезення товарів за межі митної території України, 16 % - на ввезення на митну територію України, 15% - інші митні режими.

Зовнішньоторговельний обіг за січень-липень 2016 року склав майже 2 млрд. доларів. При цьому імпортовано товарів на суму близько 400 млн. доларів, експортовано – на 1,6 млрд. доларів. Значна перевага, більш, ніж в 4 рази, кількості митних декларацій при експорті у порівнянні з кількістю митних декларацій при імпорті, обумовлює і один з найкращих по службі показників середнього часу митного оформлення експортних декларацій, який складає 31 хвилину. Дещо знизився і середній показник часу при митному оформленні імпорту і складає – 1 год. 58 хвилин.

За сім місяців поточного року в Донецькій митниці ДФС оформлено зовнішньоторговельні операції 456 осіб. З них 53% - експортери, 31% - імпортери, 16% - ті, що здійснювали як експортні, так і імпортні операції.

На Донеччині у судовому порядку повернуто державі понад 20 млн. гривень

Протягом січня-липня 2016 року в судах різних інстанцій, з урахуванням справ минулих років, на розгляді знаходилось 2848 справ за участі органів ДФС у Донецькій області на загальну суму майже 4,4 млрд. гривень.

З початку 2016 року порушено провадження по 399 справам на суму 740,3 млн.грн., з них: справи за позовами органів ДФС до платників податків – 121 на суму 53,1 млн.грн., за позовами платників податків до органів ДФС – 258 на суму 608,8 млн.грн., про визнання боржника банкрутом – 10 на суму 75,7 млн.грн., інші справи - 10 на суму 2,6 млн.гривень.

На користь контролюючих органів протягом січня - липня 2016 року з урахуванням справ попередніх періодів винесено 98 остаточних рішень на суму 105,9 млн.грн., з них: справи за позовами до органів ДФС  - 52 на суму 91,3 млн.грн., справи за позовами органів ДФС до платників податків – 45 на суму 14,6 млн. гривень.

Всього протягом січня-липня 2016 року за остаточними судовими рішеннями, винесеними на користь органів ДФС у Донецькій області, з урахуванням справ попередніх періодів до державного бюджету надійшло 20,2 млн. гривень.

Нагадаємо, що відповідно до Податкового кодексу України платник має право оскаржити рішення органів фіскальної служби в адміністративному чи судовому порядку. Детальніше порядок оскарження рішень контролюючих органів регламентовано статтею 56 Податкового кодексу України.

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: