До 73-річниці визволення Донбассу: у Слов’янському районі перепоховали загиблих солдат часів Другої світової війни

DSC_2769

6 вересня  в с. Рай-Олександрівка у сквері Братської могили солдат Другої світової війни було здійснено перепоховання останків 43 воїнів, які брали участь у звільненні Слов’янська від німецько-фашистських загарбників.

Церемонія перепоховання проходила за ініціативи пошукового загону А.Д.В.І.С. «Плацдарм». За підтримки місцевої влади, а також волонтерів було з’ясовано імена двох бійців, роботи та пошуки імен та близьких ще 41 воїна і надалі ведуться.

В заході прийняли участь заступник директора департаменту – начальник управління з впровадження реформ та децентралізації Людмила Биченко, голова Слов’янської райдержадміністрації Олег Власов, голова Слов’янської райради Костянтин Черніков, заступник керівника Штаба АТО із зв’язку з громадськістю та ЗМІ Юрій Цурко, представники групи цивільно-військового співробітництва Штаба АТО. Також, відділи шану загиблим воїнам представники місцевих громадських осередків, мешканці села та школярі.

Пошук загиблих воїнів часів Другої світової війни – залишається одним із пріоритетів багатьох громадських об’єднань  і органів місцевої влади у Донецькій області.

DSC_2760 DSC_2770 DSC_2783 DSC_2793

Внутрішня політика Слов’янської райдержадміністрації

3
0

Эта запись была размещена в рубрики: